Nagrywarka nie odtwarza płyt

(Devicet) #1

Witam

Ostatnio spadła mi gumka w środku nagrywarki odpowiedzialna za wysuwanie się tacki gumkę założyłem.

Dziś chciałem sobie nagrać płytę wkładam ( jeszcze nie testowałem nagrywarki po spadnięciu gumki) i słyszę taki dźwięk

http://w496.wrzuta.pl/audio/08incEp8D2v/nagranie_2 ( słychać trochę wiatraki, bo komputer jest bez obudowy na boku na czas naprawy nagrywarki)

Rozkręciłem nagrywarkę wszystkie taśmy są dociśnięte

Co mogło się stać ?

PS. chyba napęd się nie rozpędza

(Veers) #2

Z diagnozą "na ucho" - to najlepiej zadzwonić do NFZ.

(Devicet) #3

Niektórzy mogą mieć podobny problem i słyszą te 3 zawieszenia...

Mogę zrobić raport z nero

(Veers) #4

WoW - nie wiedziałem że Nero jest w stanie rozkręcić napęd, zobaczyć co tam z jego mechaniką się dzieje i wygenerować raport ....

Devicet - problem jest czysto mechaniczny. Tyle można wydedukować na podstawie tego co napisałeś i co ewentualnie może potwierdzać nagranie.

(Devicet) #5

Chodziło mi o testy Nero DicsSpeed ale nic z tego bo skoro płyty nie rozpędza i jak wcześniej wspomniałeś problem tkwi w mechanice.

Gdy skręcałem nagrywarkę uważałem na taśmy itp. nie wiem co mogłem uszkodzić wszystko jest raczej podłączone.

(Krzysztof 259) #6

Napędy nie są aż takie drogie aby po nim rozpaczać.Na Allegro kupisz za ok.80,00 PLN nowy.

(Devicet) #7

Do wtorek muszę nagrać na płytkę prezentację, bo na pendrive nauczycielka nie weźmie (boi się że przez 45 min zgubi #-o )

Mogę pójść do kolegi nagrać, ale mogę też spróbować naprawić, bo w końcu nagrywarka ma 1 miesiąc