Nagrywarka nie odtwarza płyt

Witam

Ostatnio spadła mi gumka w środku nagrywarki odpowiedzialna za wysuwanie się tacki gumkę założyłem.

Dziś chciałem sobie nagrać płytę wkładam ( jeszcze nie testowałem nagrywarki po spadnięciu gumki) i słyszę taki dźwięk

http://w496.wrzuta.pl/audio/08incEp8D2v/nagranie_2 ( słychać trochę wiatraki, bo komputer jest bez obudowy na boku na czas naprawy nagrywarki)

Rozkręciłem nagrywarkę wszystkie taśmy są dociśnięte

Co mogło się stać ?

PS. chyba napęd się nie rozpędza

Z diagnozą “na ucho” - to najlepiej zadzwonić do NFZ.

Niektórzy mogą mieć podobny problem i słyszą te 3 zawieszenia…

Mogę zrobić raport z nero

WoW - nie wiedziałem że Nero jest w stanie rozkręcić napęd, zobaczyć co tam z jego mechaniką się dzieje i wygenerować raport …

Devicet - problem jest czysto mechaniczny. Tyle można wydedukować na podstawie tego co napisałeś i co ewentualnie może potwierdzać nagranie.

Chodziło mi o testy Nero DicsSpeed ale nic z tego bo skoro płyty nie rozpędza i jak wcześniej wspomniałeś problem tkwi w mechanice.

Gdy skręcałem nagrywarkę uważałem na taśmy itp. nie wiem co mogłem uszkodzić wszystko jest raczej podłączone.

Napędy nie są aż takie drogie aby po nim rozpaczać.Na Allegro kupisz za ok.80,00 PLN nowy.

Do wtorek muszę nagrać na płytkę prezentację, bo na pendrive nauczycielka nie weźmie (boi się że przez 45 min zgubi #-o )

Mogę pójść do kolegi nagrać, ale mogę też spróbować naprawić, bo w końcu nagrywarka ma 1 miesiąc