Najbardziej aktualna płyta instalacyjna Windows 7

Witam

mam pytanie czy można pobrać obraz płyty instalacyjnej ze wszystkimi aktualizacjami i systemem Windows 7 ultimate x64 PL ?

tak by było Windows 7 ultimate x64 PL + serwis pack 1 + wszystkie młodsze aktualizacje systemu…

pytam dlatego iż czeka mnie wgrywanie czystej wersji w/w systemu a widzę że mam prawie 200 aktualizacji…

a no i skąd ją pobrać ?

ultimate czyli jak wyrzucić 1000zł zamiast 350zł na system który chodzi troszeczkę wolniej od wersji na 350zł

dostaniesz tylko z sp1

jednego nie rozumiesz ty zamiast pobierasz 200-400MB wolisz pobrać kilka GB ?? po co

*****************

Kolego który się pytasz o aktualny system nikt ci nie udostępni takiej płyty bo taki interes jest dość kosztowny i pracochłonny na chwilę obecną zrobienie takiej płyty z 148 poprawkami trwa prawie 10 godz i nie mam tu na myśli programów typu vlite bo one są dobre ale dla lamerów.

Ja przy takiej płycie bawiłem się łącznie 36 godz ( to aktualizacja wszystkich plików na płycie ) potem (10 godz integracji poprawek) pod asemblerem szybciej koszt to około 150-200 zł

____________________________

Radzę kolego w postach odnosić się do problemów przedstawionych przez autora tematu, a personalne odniesienia do uczestników tematu kierować na kanały prywatne, gdzie również musi być zachowana forma szacunku dla adresata.

Agaton

dlatego mówię że lepiej z internetu pobrać poprawki niż robić coś takiego czy pobierać a już nawet nie mówię że to ultimate i przez to może być więcej poprawek

a proszę nie obrażać ludzi to nie forum do tego

No tak tylko myślałem że jak pobiorę taki super obraz W7 w parę minut to będzie szybciej niż instalowanie W7 później SP1 i na koniec reszty poprawek no i bezie też lepiej dla samego nowego systemu bo przecież instalowanie tych wszystkich poprawek też zapewne miesza w systemie ?

A z drugiej strony nie chce mi się wieżyc że Microsoft nie umieszcza takich obrazów dla informatyków z górnej półki by pracowała im się lżej no chyba że oni sami robią takie obrazy żeby mieli łatwiejszą robotę…

z drugiej strony myślałem by na przyszłość zintegrować sobie sp1 z obrazem Windows 7 tylko ja mam sp1 EXE a program typu RT Seven Lite potrzebuje MSU i tu kolejne pytanie skad pobrać sp1 w MSU i reszte aktualizacji w MSU ?? (i które by integrować z systemem a które nie ? )

chyba wysłałem ci pw sprawdz

najnowsze to tylko z sp1

po co microsoft ma udostępniać jak aktualizacje instalują sie automatycznie bez ingerencji użytkownika

wiem to jest Win7 z sp1 (za to dzięki) ale brak późniejszych aktualizacji, więc skąd można pobrać aktualizacje MSU lub jak system pobiera aktualizacje automatycznie to gdzie je zapisuje (np.: w TEMP) ? - to bym se je mógł skopiować i zintegrować przy pomocy RT Seven Lite na później?

on nie pobiera całych aktualizacji

windows pobiera w sumie np 300MB każda osobno poprawkę pobierając będziesz musiał mieć 600MB miejsca ponieważ nowsza aktualizacja pobiera starszą i od razu instaluje jeżeli starsza jest to problemu nie ma

patrz PW znowu