Najbardziej niechętnie odwiedzany przez ze mnie dział

Witam.

Pragnę się dowiedzieć na podstawie ankiety, który dział wzbudza najmniejsze zainteresowanie wśród forumowiczy dobreprogramy.

W moim przypadku jest to zdecydowanie dział System operacyjny Windows Vista.

Dziękuje.

Pozdrawiam, Daniel.

Ja najmniejszym zainteresowaniem dażę Programowanie. :stuck_out_tongue:

Zdecydowanie Telefonia komórkowa, Vista, Gry, Programowanie (jeszcze ani razu do działu Programowanie nie zajrzałem) i to na tyle. Dziękuje za uwage :slight_smile:

:stuck_out_tongue:

Z w/w Na luzie :), potem O Vortalu i O Forum, a potem Oprogramowanie i Linux - reszta już rzadziej.

A tak ogólnie to Śmietnik - dlaczego nie ma go w ankiecie? :smiley:

Popieram

Systemy operacyjne Linux,

Sieci komputerowe,

Bezpieczeństwo i logi HijackThis,

Programowanie,

Webmastering,

Grafika,

Telefonia komórkowa.

Tych działów nie odwiedzam wcale, lub bardzo rzadko.

“Systemy operacyjne Linux”

“Webmastering” - chociaż się tym interesuje, to TU wyjątkowo nie zaglądam do tego działu. Tutaj problemy dotyczą instalacji gotowych skryptów (z którymi można sobie poradzić czytając instrukcję) lub banałów AKA przeczytaj kurs.

Ja tego działu nawet nie zauważyłem :stuck_out_tongue:

To jak to właściwie jest ?

Programowanie, nie ma o tym żadnego pojęcia więc tam nawet nie zaglądam(lecz w tym roku może coś się zmieni bo w szkole będę miał ten przedmiot)

odkąd mam Windows Vistę to nie wchodzę do działu Systemy operacyjne Microsoft Windows…

ja nie wchodzę do działu “System operacujny Windows Vista”, nie mam go i mnie nie nie obchodzi co się w nim psuje. Hmm… bez obrazy.

Ja głównie najmniejszym zainteresowaniem darzę system operacyjny Windows Vista (ale wkrótce może sie to zmienić :))

Ja tam wszystko bardzo lubię oprócz telefonii komórkowej :wink:

UPS :x Wczoraj chyba miałem coś nie tak z oczami bo myślałem, że chodzi o ulubione działy.

Z tych najmniej ulubionych: Hardware i Bezpieczeństwo (dlatego, że przedewszystkim to temat o logach).

Te napisane w wcześniejszym poście są moimi ulubionymi.

Ok.

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie oraz za udział w ankiecie.

Mile widziane nowe głosy.

Pozdrawiam, Daniel.

Działy: Oprogramowanie, Problemy, Sprawdzone porady, Poszukuję, Systemy operacyjne Microsoft Windows, Systemy operacyjne Linux, Sieci komputerowe, Bezpieczeństwo i logi HijackThis, Webmastering, Hardware-Sterowniki i Telefonia komórkowa odwiedzam tylko w razie potrzeby.

W działach: System operacyjny Windows Vista, Programowanie, Grafika i Gry jeszcze nigdy nic nie napisałem.

Najchętniej odwiedzam działy: O vortalu, O forum i Na luzie :-).

No ja też niestety, a zaznaczyłem “Na luzie” :confused:

internet, Bezpieczeństwo, oVoralu i O Forum.