Najbardziej oczekiwane gry ,w co warto zagrać w 2008 roku

Ja dla mnie to tylko Mafia 2

Ja tam czekam na GTA IV :smiley:

ja nie lubie serii GTA, dla mnie te gry to głupota a nie symulacja gangsterki ;p Jesli tak wyglada gangsterka to Crysis to gra sportowa.

mam już assassin creeda(nie powiem skąd) i dziala mi na full detalach w DX10 http://pl.youtube.com/watch?v=INRS1uTT0X4 tak po 30-40-50fps:

moj sprzet:

abit ip35-e

e2160@3ghz

2gb ram patriot llk

8800gs

na 8800gs w dx10 na ful? coś trudno w to uwierzyć :^o

sk91 , a filmik widziałeś?? jak widać nie tylko na 8800gts :stuck_out_tongue: gry ładnie śmigają, jeśli nie wierzysz tu masz screeny, tylko coś mi FRAPS kawek gry uciął w rogu :P, no i fps jeszcze mi nigdy poniżej 22 nie spadł, gram cały czas z frapsem:

*******


Jako ze serwis na którym trzymałeś fotki przestał istnieć i zamiast nich pokazały się wielkie grafiki reklamujące inny serwis, byłem zmuszony je usunąć.

Areh

no ale w DX10? czy DX9? bo w DX10 coś trudno w to uwierzyć xD

na serio w dx10 !!

ok ;] czekamy xD

no to i screeny z dx9, ja tam różnicy nie widzę, ale o dziwo gra chodzi szybciej:

********


To samo co w poście wyżej

Areh

Mati_90 , czu u ciebie dx10 chodzi w oknie?? bo u mnie nie da się odpalić na pełny ekran…

PS. tamte moje screeny są z wersji dx9 jakby co :wink:

Mati_90 , wejś zrób 2 screeny w identycznym miejscu jeden w DX10 a drugi w DX9, porównamy czy warto tracić fps dla DX10.

jakieś miejsce z wodą czy jakiś dym, coś co shadery bierze.

dx9 woda:

dx9vq6.th.jpg

dx10 woda:

dx10fm3.th.jpg

PS. porównując nie widać różnicy :wink:

no praktycznie nie ma żadnej różnicy… w DX9 skały są bardziej wyostrzałe za jeziorkiem a w dx10 wyaje się jak by była jakaś mgła albo coś… no ale to też zalezy od miejsca w którym sie stoi ale tak naprawde nie ma róznicy ;p

własnie przegladałem neta i trafilem na coś bardzo interesujacego…

co sądzicie o “Chorme 2” lol uwielbiam taki klimat w grach mechy, przyszłość itp.

klopas , no u mnie tez gra odpala w oknie, ale zawsze kombinacja klawiszy lewy Alt+enter i mamy pelny ekran

Też mam assassins creeda, mam ustawione max detale, DX9, i naprawde nie zauważyłem w tej grze żadnej różnicy z grafiką na dx 10.

może teraz jest to nie dopracowane, zobaczymy jak to bedzie gdy wyjdzie oficialnie gra.

ja gram w GTA SA Mp 0.2.2 i Wiedzim

gta sa to staroć a my piszemy co jeszcze nie wyszło! coś co ma się pojawić dopiero na półkach sklepowych…

Ja i tak uważam że te wszystkie gry zmiecie dodatek do WOWA Lish King :lol: