Najbardziej wymagająca gra

z tych co grałem to są 2 które mają wysokie wymagania :

TES : Oblivion i TH: American Wasteland ;]

ktoś mi odpowie ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=92079

Najnowszy Ghost Recon.

Ja na swoim kompie grałem i w FEAR i w Quake 4 w 1024 x 768 w średnich detalach. A Ghost Recon nawet w 640 x 480 nie idzie.

to ghost recon jest na PC?

jest.

Ghost Recon Advanced Warfighter a jedną z gier wymagających dużych umiejętności od gracza jest na pewno Chessmaster 10th Edition. :slight_smile:

rainbow six : vegas ma duże !!

FEAR

oblivion

Crysis i STALKER

Według mnie to na jednej grze sie nie skończy hyhy bo są różne gry i nie które maja podobne wymagania ale moim zdaniem na chwile obecna to Gothic III,Oblivion,Quake IV,Command & Conquer 3 Tiberium Wars i wiele innych nie chcce mi sie wymieniać

Gothic 3 :mrgreen:

Just Cause :mrgreen:

Rainbow Six: Vegas :mrgreen:

Ghost Recon: Advanced Warfighter :mrgreen:

te które wymienił craker9 mają najwieksze wymagania, a w szczególności crysis, do tego trzeba mieć już poważny sprzęt :slight_smile:

w crysis-ie jest wszystko interaktywne, każda rzecz się rusza między innymi liście od drzew czy krzaków, pierwsza gra pod DirectX 10 :slight_smile:

Do Directa 10 trzeba mieć też dobrą karte graficzną

Oblivion ma dość duże :o

Tylko że jeszcze nie wyszedł

Bez przesady. Śmiga całkiem nieźle na sprzęcie na którym Gothic 3 ledwo co cięgnie (ale to wina skopanego kodu w G3)

flight simulator x tez ma duze wymagania

Gothic III to ma rzeczywiście największe,ale tylko dlatego że kod źródłowy jest (jak zwykle) schrzaniony-czyli się nie liczy (ma wyjść łatka jakaś kiedyś). Nie licząc go, to na pewno: F.E.A.R., Oblivion, najnowszy command&conquer

F.E.A.R. leciutko mi chodzi na najwyższej grafie z max detalami, a carbon na 1024x768 max detale bez aa strasznie się tnie, a przy 800x600 chodzi aż za dobrze.

A najbardziej wymagająca gra w jaką dane było mi grać to Gothic 3 i troszkę, ale tylko troszkę ciął mi się Spellforce 2.

Splinter Cell - Chaos Theory - także leciutko mi śmiga.

Doom 3, Q4 - czy one przypadkiem nie są na tym samym silniku graficznym?! Mi chodzą bez zarzutu.

Crysis + Vista + Stery do GeForce 8800 GTX/GTS

Uruchamiamy w max detale, największą plansze, max playerów i czekamy na rezultat, przy kiepskim procku i coolerze sprzęt może szybko wysiąść :smiley: A jak sobie jeszcze 10 godz. posiedzimy :stuck_out_tongue:

A tak mi się teraz przypomniało…

Seria GTA:

zawsze beznadziejna grafa i zawsze trzeba rozbudowywać sprzęt żeby w miarę chodziła na max detalach, a inaczej w nią nie potrafię grać!

:wink:

Zgadza się. Korzystają z tego samego silnika (w Q4, wersja linuksowa grałem w rozdziałce 1280x1024 ze wszystkim włączonym na full - zero przycinek)

zdecydowanie gothik 3, 2 giga ram to minimum a w fear to sobie cykam na maksa przy 1giga ram :smiley: sempron 2800 1giga ram 533 , galaxy 7300gt