Najgłupszy i najlepszy program(ew. serial) w TV!

Kuba Wojewódzki RULEZ !!

jak to w GRUDZIĄDZU bywa :wink:

Kuba the best !

to wiemy gdzie nie wjeżdżać :stuck_out_tongue: :PPP :stuck_out_tongue: macie jakiś FunClubb :hahaha:

Kuba Wojewódzki jet tak prosty jak kij od miotły. Wystarczy sobie przypomnieć co wyprawiał na World Idol. :?

i tu wlasnie sie grubo mylisz ! nie jeden by chcial byc tak inteligentny jak ON :smiley:

BANITA —> to tylko i wylacznie twoja decyzja :stuck_out_tongue: :smiley:

Tu mnie ubawiłeś. On wali głupa bo mu za to płacą. Inteligentny człowiek jednak się tak nie zachowuje jak on to robił na idolu o którym wspomniałem. :?

Kuba Wojewódzki działa w jakiejś wykreowanej formule, którą powiela od czasu Idola. Tego oczekują od niego producenci.

Sami mnie przekonywaliście, że Kazka Szczuka z TVN nie jest debilna, tylko taki ma scenariusz więc w czym problem?

no pewnie, że nie jest… wszystko jej na monitorku wyświetlają to struga omnibusa :lol:

to jest margines… popisuje się w prywatnych telewizjach bo w publicznej nie ma miejsca na takich cwaniaków :roll:

w dodatku płacą mu za to i chłop wie, że żyje… do tego dochodzą jeszcze ludzie, którzy go podziwiają i uważają go za autorytet, a tak naprawdę to on jest raczej

Wielką sztuką jest zagrać inteligentnego i błyskotliwego “debila” . A tych dwóch cech Wojewódzkiem nie brakuje, za go cenię.

A szczególnie wtedy gdy pokazuje prawdziwą naturę ludzi którzy robią z siebie idola a w gruncie rzeczy są tak płytcy że się w głowie nie mieści. Szczyt majestrszytku w tym względzie rozmowy np. z Frytkowską czy Robaczewską pokazujące ich prawdziwą twarz. Ludzie inteligentni i obyci bez najmniejszego problemu radzą sobie z intrygami Wojewódzkiego i wychodzą z tych potyczek obronną ręką. Te dwie panie poległy w tym boju z kretesem.

Wygląda na to,że moja wypowiedź została totalnie zniekształcona. Przecież nigdzie nie napisałem, że Kuba jest debilny, wręcz staje w jego obronie.

Witam,

a widziałeś fiesta działania Cejrowskiego w tym kierunku. :wink:

Nie oglądam zbyt często telewizji, tego “odcinka” również nie widziałem,

natomiast miałem przyjemność oglądać program, w którym jego gośćmi był:

a) Najsztub;

b) Materna.

Cóż, w tym wypadku jego inteligencja i błyskotliwość mocno zawiodły (moim zdaniem).

Krótko mówiąc ta dwójka pokazała, że jednak troche mu brakuje,

i że tezy o jego pseudointeligencji niestety nie są wymysłem, lecz przykrą prawdą.

Uważam, że dobry showman i prowadzący nie da sobie zmyć głowy,

cóż, Kubuś niestety nie sprostał.

Takie moje skromne zdanie na temat tego Pana.

Podpisuje się pod tym co mówi Fiesta…

Facet jest inteligentny,tylko po prostu, płacą mu za bycie “debilem”. Oglądałem kilka wywiadów z nim i jest to całkiem normalny człowiek.

Bez inteligencji nie mógłby być tym kim jest w polsacie…

brakuje i to sporo!! Wojewódzki nie jest inteligentny na sposób Najsztuba czy Materny… ci są przede wszystkim fachowcami!! Wojewódzki to tylko marnie naśladuje amerykańskie skandale wzorem Jerry Springera :hahaha:

co do swoich gości to właśnie w tym się to przejawia!! widziałem tylko odcinek z Majdanem i sam mam poglądyu na temat tego pseudo piłkarza i naśladowcy Beckhama!! ale ogólnie Wojewódzki odniósł sukces wyszydzaniem i chamstwem… :x

a ja tylko wykorzystałem twoje stwierdzenie i wykorzystałem je do własnych celów…

O wszystko można posądzać Kubę, lecz nie o narcyzm… :stuck_out_tongue:

Wszak, co program - to gościu się nabija z własnej fizys… vide daleko posunięta szkieletowatość… co nie zmienia faktu, że dla mnie np. i tak jest niesamowicie męskim facetem. 8)

Abstrahując już od konwencji programów ustalonych scenariuszem - Kuba jest dla mnie wyrazisty i namacalny, w odróżnieniu od mglistej papki innych prowadzących. Nic na to nie poradzę, że lubię wyrazistych i mocno inteligentnych gości. Jego słowa nie tyle, się słyszy - ile można się w nich rozsmakować. Niesamowita głębia i szybkość skojarzeń, mocno plastyczny język, ukryte niuanse, celne riposty, indywidualizm, inteligencja, zamiłowanie do myków - to mnie przyciąga!

Podejrzewam, że nie tolerują go ludzie z ukrytymi kompleksami, lub z zaniżoną samooceną!

Zresztą w naszym społeczeństwie nie toleruje się z powyższego powodu - wszystkich ludzi, którzy w jakiś sposób wyrastają ponad przeciętność!

Kuba - jest tylko przykładem! :slight_smile:

Nie przesadziłać z tym tekstem :twisted:

Czyli Ci, których jego “kultura inaczej” denerwuje są,

według Ciebie, takimi ludźmi .!

Jest to zbyt daleko posunięta insynuacja :o , przynajmniej

w stosunku do mnie - za innych nie będę mówił. :x

A w innym topiku mówiło się właśnie o poszanowaniu interlokutora :twisted:

Nie przesadziłam - bo to jest jak byk napisane w książkach do psychologii! :twisted:

A i w mediach (TV + prasa) jest kilka wypowiedzi socjologicznych dokładnie ilustrujących ten temat, i to na przykładzie m.in. Kuby!

Z czym się zgadzam w 100%!

Ksiązki, jak ksiązki - zależy, kto jest ich

autorem - papier wszystko przyjmie.

Nie można w ten sposób dzielić Userów

Topic zostaje zamknięty :evil: