Najgłupszy i najlepszy program(ew. serial) w TV!

Napisz jaki,Twoim zdaniem,jest najlepszy a jaki najdurniejszy(najbardziej badziewny)program(ew. serial) w telewizji?Nie ma tu znaczenia czy to w TVP,czy w Polsacie czy TVN…itd!

Ja to się jeszcze muszę zastanowić jaki jest dla mnie osobiście najlepszy,ale mój typ na najgłupszy i najpłytszy program,to Ciao Darwin(czy jakoś tak)z TVN-u.

Oczywiście piszemy o cyklicznych programach lub ewentualnie serialach! !!

Prosiłbym też o nie komentowanie wyboru innych userów,bo to w końcu rzecz gustu a wiadomo o gustach się nie dyskutuje! !!

Możemy jedynie wyjaśnić(jeśli chcemy)nasz wybór. :lol:

Też bym musiał się zastanowić, ale pierwsze co, jak zobaczyłem nazwę tego tematu, to przyszło mi Ciao Darwin, ew. Moda na Sukces. :smiley:

Totalny bzdet TV. Jak widzę ten serial to ręce mi opadają. :shock:

Mnie tez opadaja i nie tylko rece.

A jezeli chodzi o najlepszy program to lubialem MONSTER GARAGE na tvn turbo

Wracając do “Ciao Darwin” jest to program w którym na pewno znakomicie się bawią jego uczestnicy i realizatorzy a przecież to nas powinien bawić ten program a nie ich! :stuck_out_tongue:

debilny to jest Bar… nie będę komentował ehehe

za to lubię “Wieczór zbrodni” na Discovery

najbardziej popaprany/e:

1.BAR

2.CIAO DARWIN

3.MOJA KREW

4.SERIALE TVN-u (zwłaszcza “Kryminalni”)

takie, które da się oglądać:

1.Europa da się lubić

2.Liga Mistrzów 8)

3.Telexpress

to tyle…

Hehe…Podoba mi się ten temat…Kerimus

1.Piniol kiedy to leci na discovery bo nigdy nie moge trafic…!

2.Ciao Darwin i Bar to rzeczywiscie bzdety wszechczasów i jeszce dodałbym do tego serlal Kosmici…czy jakos tak…(leci na polsacie) oraz TELEZAKUPY MANGO!!!Nie rozumiem jak mango moze wydawac kase na reklamowanie czegos co kupi 1 polak na 1000000 :]

3.Najlepsze programy to chyba Fear Factory,Pimp my ride(MTV tylko ze zbyt czesto leca powtorki) i Cien Aniola na TV4

Wiecie o najlepszych to raczej nie ma co dyskutować. Bo zalezy, o jaka tematykę chodzi. Pod jakie względy. Np. Kategoria publicystyka - informacje - serwisy informacyjne typowałbym Fakty TVN ;]

Najgorszy serial : Moda na sukces

Fajny serial : M jak Miłość :lol: Na wspólnej

Fajny program : Ogólnie TVN Turbo :smiley:

Plus Minus :spoko:

Najgorszy serial - “Moda na sukces” (kiedy pytam moją ciotkę, co było w pierwszym odcinku i kto jest kim, to twierdzi, że się czepiam :lol: ).

Program, który mnie wkurza - “Pod napięciem” ( za tendencyjne prowadzenie. W bodajże ostatnim - o rzekomym molestowaniu dzieci przez dyrektora jakiegoś zespołu - prowadzący wogóle nie zwracał uwagi na opinie rodziców dzieci, tylko usilnie lansował własna tezę, że te dzieci napewno są molestowane).

Reality show - “Bar” (według mnie żenada do potęgi).

A teraz to, co lubię oglądać:

“Rozmowy w toku” - za prowadzenie Ewy Drzyzgi.

“Europa da się lubić” - za ogólny luz.

Ogólnie kanały Discovery, National Geographic, Animal Planet. - tutaj za długo by wymieniać ciekawe tematy :slight_smile:

A propos Drzyzgi,czy będąc “przy nadziei” powinna dalej prowadzić ten program?Jakoś nie załadnie wygląda z tym brzuszkiem,nie mówiąc o nabrzmiałej buzi.Tak trochę nieapetycznie! :shock: :?

Najgorsze to : Moda na sukces(który to już odcinek?? 15950,czy 15951??) , wszystkiego rodzaju “brazylie” (biały welon itp. :evil: ), Ciao Darwin.

Ciekawe : Ogólnie większość repertuaru Discovery Science,gdyż pasjonuje się “kosmiczną” tematyką, Europa da sie lubić,Kuba Wojewódzki(gdy mi się mocno nudzi :wink: ), Mamy Cię.

w każdy czwartek od godziny 21.00 :slight_smile:

Teraz dopiero zajarałem,co mnie najbardziej kręci.Świrujący nietoperza,pokręcony do potęgi entej Kuba Wojewódzki,który czasami przegina pałe,ale jest jedyny w swoim rodzaju. :wink:

Co do Drzyzgi,to jeszcze ujdzie,ale jeszcze troche i powinna sobie odpuścić na chwile Rozmowy w toku.

już sobie odpuściła!! :slight_smile:

teraz nas czekają same powtórki, aż do momentu kiedy pani mama Drzyzga nie załatwi kilku spraw natury rodzinnej… :slight_smile:

Najdurniejsze programy ew. seriale moim zdaniem to:

  • Moda na sukces (moja babcia to od początku serialu ogląda :shock: )

  • BAR - to jest dopiero moim zdaniem badziewie

Patrzac na ilość odcinków, to pewnie zaczęła będąc nastolatką :hahaha: