Najgorszy Windows to......?

A jeśli pomimo antywirusa/firewalla/spyware, nieotwierania podejrzanych załączników ani wchodzenia na podejrzane strony dostajesz wirusa to też Twoja wina? No tak - trzeba było mieć wyłączony komputer

najgorszy to 3.11 :slight_smile:

Ja już widze ten ideał… :?

Najgorszy? Zazwyczaj najstarszy! :?

Przecież Win 3.11 a Windows 95 to jak stąd do…

P rzesadzsz troche, wiadomo produkty M$ nie sa super szczelne, ale jeśli user stosuje się do tych rad które napisałeś to szanse na złapanie czegoś są minimalne.

Z tych co używałem to win ME był niestety najgorszy… :wink:

Zgadzam się z tym jak najbardziej

:wink:

Ja tak samo :lol:

Wg mnie najgorszy jest Windows ME.

Najgorszy - Win ME, co rusz zwiechy i errory :evil:

Najmniej udany Windows to ME, z każdym uruchmieniem kompa wolniej chodzi 8) Najlepszy jest XP Prof. a ze starszych to 98 SE :lol:

Ja pracowałem ze wszystkimi windami i niestety muszę potwierdzić, że najmniej przyjemnie było z Millenium :roll:

Win 95 był najlepszy podobno wystarczyło spingowac go z poza zakresu portów i sie sypał. :slight_smile:

MIałem ME ale jak zainstalowałem 98 to było jeszcze gorzej .

Widze że prym wiedzie ME :smiley:

no cóż moim skromnym zdaniem całkowicie na niego zasługuje.

Nie wiem za bardzo czym się różnił od 98 - oprócz wyglądu ikonek, ale jakby Bill cofnął się o dekade.

A za xp prof to jestem mu wdzięczny pomino tych wszystkich dziur i ciągłych poprawek; ech…

Z tych co używałem to win ME był niestety najgorszy…

IE jest po to aby ułatwic nauke poczatkujacym hackera a ja rowniez pamietam 3.11 nawet dosa z nakladka nt.To byly czasy.Zaczynalem od 286 az sie łezka w oku kreci :!: :wink: a moim zdaniem najgorszy był Me :smiley:

Windows 1.0 :smiley:

cudowne środowisko graficzne, te kolory tak ładnie współgrają :stuck_out_tongue:

a gdzie opcja WSZYSTKIE?

wszystkie sa rownie zle , po ich wydaniu w internecie krazylo miliony patchy , latek i tych innych … ale czego by tu sie spodziewac po MICROSOF(T)'cie :?

Szkoda słów! Ten post nie powinien się nazywać “Najgorszy Windows to…???” lecz: “Nie znamy się na Windowsach i besztamy Windows Millennium” :slight_smile: Używam Windows ME od kilu lat i nie narzekam, a na pewno nigdy już nie powróce do badziewiastego 98. I właśnie to jest najgorszy windows - wystarczy spojrzeć co robi z ludźmi :slight_smile:

Gdzie to niby jest napisane? Po prostu część woli ME, a część 98!

Tak było na 98 - problem znikł, gdy zmieniłem na ME :smiley: