Najgorszy Windows to......?

Powiedział zapewne wieloletni użytkownik Windowsa, jak takie pasudne sa to nie musisz używać. :slight_smile:

No i jestem ciekaw kto głosował na Win 2k Pro?

Jason X

Nie masz racji.Ja sam miałem Windows Millenium,i nie byłem z niego zadowlony.Tak jak już wcześniej inny powiedzieli,co trochę robił jakieś akcje,podczas pracy z komputerem.Windows Millenium-aut :lol:

To ja nie wiem co oni wyczyniają ze swoimi komputerami :smiley:

Gdy czytam te teksty o ME to chce mi się śmiać - u mnie takie rzeczy się nie dzieją, a ktoś musi mieć niezłą wyobraźnię żeby doprowadzić do takiego stanu Windowsa:D Znajomi, których namówiłem do przejścia z 98 na ME nie narzekają i nie chcą wracać do 98. Dziwne jest to wszystko…A tak przy okazji omawiania Windowsów. Jak się nazywa ta okrojona wersja XP, która ma być w niedługim czasie wydana???

Starter Edition

niedogadamy sie :? , sa gusta i gusciki … jedni lubia to drudzy tamto . nie dojdziemy do porozumienia , tylko do sporów (a po co one ? ) . lepiej by było zamknac temat 8)

pozdrawiam

wedlug mnie najgorszy to milenium

Chyba Millennium :stuck_out_tongue:

Faktycznie lepiej zamknąć temat. Ale z tego co czytałem na necie to zdania na temat Win ME są skrajnie podzielone :slight_smile: Jedni opisują go, tak jak większość w tym poście, że jest mało stabilny itp. (z czym się nie zgadzam), a drudzy, że jego główną zaletą (w porównaniu z 98) jest większa stabilność, mniej blue screenów itp…

Widzę, że większość ludzi zna niezliczoną dziur w winNT. :smiley: Jak to dobrze, że społeczeństwo jest świadome. Popieram :wink:

Millenium nojgorzszy WINDOWS jak mógłbyć !!

Ja nie lubię Windows Millenium,i jeszcze muszę dodac,że Xp też nie. :lol:

mnie sie wydaje ze 3.1 no ale nie jestem pewnien