Najłatwiej przystosowywalny cms pod stronę:)

Witam !

W php siedzę już od jakiegoś czasu i może nawet własnego cms bym napisał ale nie w tym rzecz :wink: Mam do końca lutego poskładać ładnie stronę szkolną i laya mam :slight_smile: Pytaniem do was jest jaki jest najłatwiej dostosowywalny cms, pod php i mysql. Równie łatwy w administracji :slight_smile: Lay został pocięty w photoshopie. Przy okazji pytanie co zrobić z rozwalającymi się menu-sami? Tutaj -> http://putineq.pl/gim10pl macie przykład. Wejdźcie na podstronę informację. Specjalnie taki długi tekst żeby było to widoczne jak sie te menusy rozwalają :slight_smile: Na razie strona na mambo siedzi lecz nie przypadł mi ten cms do gustu :wink: Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam, putineq :wink:

Myślę, że na taką stronę bardzo dobra będzie Joomla! Używam tego CMS-a i jest bardzo dobry moim zdaniem, z szablonem też nie ma problemu, tzn. stosunkowo łatwo zrobić swoją templatkę…

Myślę że SmodCMS #-o , php-fusion jest dosyć łatwy w edycji , albo poskładaj skrypty których potrzebujesz do kupy i masz cms’a.