Najlepsza część Need For Speed?

Była, ale tyko w trybie Factory Driver.

A wracając do tematu to niestety EA nie oferuje już Need for Speed: Porsche 2000 / Unleashed. W każdym razie ja nie mogę znaleźć.

Spierać by się można godzinami, bo dla każdego coś innego przykuło oko i każdemu innemu coś innego się podobało :wink: Czytając wypociny wyżej, dochodzę do wniosku że w Realu wydrapalibyście sobie oczy szydząc z tego że wg jednego ta część była najlepsza, a drugi że to On ma rację bo tamta …

Może przedstawimy to w ten sposób - oczywiście Moim zdaniem :

Bierzemy pod uwagę pierwszy post - “Głównie chodzi mi o produkcje powyżej roku 2008” (większość chyba nie doczytała uważnie)

Need for Speed: Undercover – (2008)

Need for Speed: Shift – (2009)

Need for Speed: Nitro – (2009)

Need for Speed: World – (2010)

Need for Speed: Hot Pursuit – (2010)

Shift 2 Unleashed – (2011)

Need for Speed: The Run – (2011)

Need for Speed: Most Wanted – (2012)

I tak - World daje dużo frajdy jak na grę Online i jest dosyć ciekawy - grafika, muzyka, efekty wszystko na podobnym poziomie. grywalność dość wysoka jak na taką gierkę.

Oczywiście cała reszta to istne graficzne wodotryski z niesamowicie szybką akcją, gdzie co jakiś czas gubi się fabuła a zaczyna monotonia zjawisk wszelakich - od podobnych wyścigów do “tego samego wciąż w kółko”.

Wg mnie - serii NFS powinna się zastanowić nad wydaniem czegoś potężniejszego od wydawanych rok w rok kolejnych odsłon, mało różniących się od poprzedniczek tytułów.

Potwierdzają to między innymi użytkownicy, którzy wypowiadali się w tym temacie :smiley: Kończ waść, wstydu oszczędź! Gorączkowa obrona MW wcale nie sprawi, że nagle stanie się ona najlepszą częścią serii NFS.

Powyżej 2008 roku, moim zdaniem, wyróżnia się Hot Pursuit, który posiada ciekawy, podwójny tryb kariery, grafika też jest miła dla oka. Gra wydawała mi się jednak nieco zbyt prosta, mimo że nigdy nie należałem do wybornych kierowców na PC

Dzięki wszystkim :wink: Wie ktoś może ile kosztuje hot pursuit? I czy undercover można jeszcze kupić?

Część tytułów jest akurat w promocji, chyba jeszcze przez dwa dni.

http://store.origin.com/store/eaemea/se … +for+speed

Po nfs carbonie już nie było takich fajnych nfs-ów. Moja ulubiona wersja to underground 2. Ludzie poco wy się w tym temacie tak kłucicie każdy ma swoją opinię i poco mówicie , że te ‘opinie’ yo bzdury ?

A co myślicie o hot pursuit?:slight_smile:

Grałem trochę w hot pursuit i bardzo dobrze wspominam, jeżeli masz na myśli oczywiście trzecią część. Zasadniczo dla mnie NFS skończyło się na dwójce i właśnie hot pursuit. Pograłem trochę w porshe jeszcze, ale potem to już nie było to samo.