Najlepsza część Need For Speed?

Siemanko, jaka jest waszym zdaniem najlepsza część Need For Speed? Głównie chodzi mi o produkcje powyżej roku 2008 żeby grafika była miła dla oka :slight_smile: Mam na kompie most wanted 2012 i nie jest najgorzej :slight_smile:

ps. wymagania ani cena nie grają tu kompletnie roli.

Pozdrawiam

Need For Speed Porsche - nie jest może najmłodszą grą (a nawet już bardzo wiekową - w tym roku 13 urodziny), ale dla mnie to z nią skończyła się seria NFS.

Ile ja nad tym godzin spędziłem…

Need for Speed Carbon, później nic ciekawszego nie było

Dokładnie.

NFS to tylko Most Wanted z 2005 roku . Żadne carbony , undergroundy i inne . A i grafika też daje radę , zresztą wszyscy grali na pewno więc mogą potwierdzić .

CoolWeed, bzdura, wątpię aby ktokolwiek to potwierdził. Grałem w MW i niczym mnie nie zachwycił.

Podobnie jak poprzednicy, Carbon, który jest dość krótki i łatwy i Porsche 2000, który z każdym wyścigiem staje się trudniejszy, a ponadto nie jest grą, którą można przejść w jeden weekend

Dodane 26.04.2013 (Pt) 7:45

CoolWeed, bzdura, wątpię aby ktokolwiek to potwierdził. Grałem w MW i niczym mnie nie zachwycił.

Podobnie jak poprzednicy, Carbon, który jest dość krótki i łatwy i Porsche 2000, który z każdym wyścigiem staje się trudniejszy, a ponadto nie jest grą, którą można przejść w jeden weekend

Stare Most Wanted, Carbon, Underground 1 i 2, The Run

Bzdury to Ty piszesz neXt___ . Tylko stare Most Wanted , cała reszta gier z serii jest pod nią .

CoolWeed , bzdury ty piszesz, bo Most Wanted wcale nie jest wybitną grą. A już z pewnością nie jest znacznie lepsza od innych z serii.

Osobiście pierwszego Undergrounda wspominam najmilej.

Jak widać co gracz to opinia. Osobiście uwielbiam Need For Speed Porsche Unleashed - ma swój klimat, nie nudzi się po kilku dniach.

Jak dla mnie tylko Porsche Unleashed. Wiadomo, że nowsze tytuły mają lepszą grafikę ale klimat już nie ten. No i poświęciłem tej grze masę czasu i wracałem do niej 4 razy, za każdym przechodząc całość.

Jakieś tam rankingi wskazały że najbardziej docenioną częścia z całej serii było właśnie Most Wanted z 2005 , i to jakieś 75 procent tak wskazało . Teraz wszyscy czekali na nowego MW bo myśleli ze to będzie ta sama gra tylko ze zmienioną grafiką , okazało się że lipa . Ale jako za całokształt nic nie przebije starego MW .

A możesz te rankingi zacytować (podać link), bo póki co żadne konkretne argumenty z twojej strony nie padły. Tupiesz tylko nóżką, dezawuując każdą opinię która różni się od twojej. Szanuj opnie innych jeśli chcesz aby inni szanowali twoje opnie.

need for speed the run ale ten need for speed hot pursuit 2012 jest lepszy

Dodane 26.04.2013 (Pt) 11:26

Jakbym pamiętał link to bym go podał nie uważasz .

Dziwnie wybiórczą masz pamięć, pamiętasz jakiś ranking, ale nie potrafisz powiedzieć co to za ranking. Uważam że zwyczajnie konfabulujesz. Równie dobrze ja mogę powiedzieć że Kwazimodo jest na czele rankingu piękności, niestety nie pamiętam co to za ranking. Nie uważasz?

Underground 2

Masa samochodów, duże możliwości tuningu, ogółem spoko gra, spędziłem nad nią kilkanaście godzin.

Jaki jest najlepszy tytuł z całej serii? To kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.

Powtarzam. Moim zdaniem jest to Need For Speed Carbon, co w cale nie oznacza, że jest to wybitny tytuł z serii Need For Speed i każdemu musi się podobać.

Porsche Unleashed = najlepsza część bez policji.

Most Wanted = najlepsza część z policją.

Moim zdaniem w Porsche Unleashed była policja…