Najlepsza fabuła w historii gier

Jaka według was która gra ma najlepszą fabułę. Chodzi mi tu o rozwój wydarzeń i to że potrafi wciągnąć i chce się iść dalej. Dla mnie grami z najlepszymi fabułami są obie części Max Payne’a. A dla was kto jest najlepszym kandydatem :?:

Jak dla mnie Planescape: Torment. Po prostu takiej mnogości wątków i postaci nie uświadczysz nigdzie indziej. Na kolejnych pozycjach Baldur`s Gate i Diablo.

Baldur’s Gate I :slight_smile:

Max Payne I jak i II.

Stara gierka Jack Orlando :slight_smile:

Alone in the dark :wink:

Dla mnie pare gier ma dobrą fabułe.

Gothic (I, II , II NK) ze względu na magie, ciekawy świat i możliwośc dialogu. Nie mogę się doczekać aż wyjdzie Gothic III.

Owszem Max Payne (I, II) za to że jest troszeczkę mroczny hehe.

The Godfather i Mafia za swoją historie i tamte czay ahh te skoki na bamki pościgi.

I to chyba wszystkie jak jakieś mi się przypomną to dopisze :smiley: :smiley:

Icewind Dale I

A z tym będę polemizował - Icewid to raczej nie :wink:

I zgadzam się co do Mafii - cudo!

  1. Fallout ( a niech ktoś powie że nie 8) )

  2. Half - Life

  3. Syberia

  4. No one lives forever (ale jedynka)

Potwierdzam :slight_smile:

No mi Mafia tez bardzo się podbała ale przestałem grać w gry troszkę strata czasu.

Mnie bardzo wciagła Mafia, troszke mniej Max Payne I, II i Medal of Honor :slight_smile:

Fabuła serii gry Hitman.

a czy ktos zapomniał o morrowind elder of scrols II ??:>

A było takie coś? :o

Szczera prawda :slight_smile:

Jak dla mnie to jeszcze seria Legacy of Kain.

Mnie najbardziej wciągnęła moja ulubiona seria Neverwinter Nights a wcześniej American McGee’s Alice :stuck_out_tongue:

Zdecydowanie - Fahrenheit :!: Przygodówka z fabułą wszechczasów :smiley: .

Mnie nabardziej ze wszystkich gier wciągnęła mafia, nie moglem odejść od kompa przez jakiś rok :smiley: i teraz też niekiedy poklikam na freeraide’dzie

Warcraft III i dodatek The Frozen Throne bezdyskusyjnie 8)

Sims… :mrgreen: