Najlepsza firma od kart graficznych..!?

EVGA PALIT GALAXY

EVGA - często robi referencyjne chłodzenia…

Palit - chłodzenie ma swoje ale w większości przypadków jest bardzo głośne (kiedyś miał zaniżone takty np. 7300gt, fx5200 itd)

Galaxy - jest ok ale gdy daje dobre chłodzenie np. zalman lub coolermaster

Zotac - chyba najlepszy

inno3d - niczego sobie

bfg - to najlepszy producent GF… najlepsze chłodzenie i najbardziej podkręcone karty…

huh… to widze jednak, że mogłem kupić karte innej firmy… niż gigabyte…, ale trudno i tak nawet daje rade :slight_smile:

Gigabyte’y mają dupne chłodzenie, same pasywy, przegrzewają się na każdym kroku.

Ja mam pasywne i jakość nigdy mi się nie przegrzała. Problem który opisujesz powstaje nie w wyniku że sama karta się przegrzewa lecz ze źle wentylowanej obudowy w której swoje dopiecze procesor i chipset wtedy jako pierwsze urządzenia pasywne sie przegrzewają

troche sie wtrące ze swoim ale wybaczcie, bo ten temat zyje a moj po nizej stoi martwy. za co odpowiadają parametry w kartach graficznych “GT” i “GTS” i co oznaczają te liczby obok nich :?: np.7600GT :?: DZIEKI pzdr :slight_smile:

mam gigabyte 6600 turbo force na agp… ma i pasywne i aktywne :wink:

ale i tak chłodzenie chodzi jak traktor :wink:

Moim zdaniem najlepsza jest Gigabyte. Miałemałem już z Geforców Palita Pixelview i z Radeona Gigabyte i obecnie Sapphira i mogę stwierdzić, że Palit wrecz cudownie się kręcił, a Gigabyte miało chyba najlepsze zaplecze sterki oprogramowanie itp.

chwila chwila… czyli można też kupić karte graficzna bezposrednio od Nvidii :shock: ??

najpierw nvidia robi referencyjną karte a firmy takie jak galaxy czy palit ją modyfikują…

kupić od nvidii raczej można… ale one są najgorsze :wink: