Najlepsza firma od kart graficznych..!?

Witam, naszedł mnie pomysł aby założyć taki wątek, więc jest:

Jaka jest waszym zdaniem firma ‘robiąca’ najlepsze karty graficzne??

Asus, Gigabyte, Evga, Gainward, Galaxy, Zotac, Microstar, Palit, XFX, BFG, PNY…(te to głównie geforcy), GeCube, HIS, Powercolor, Sapphire, ?? 8)

Wszystkie są dobre ;p i tak wiekszość dostaniemy “Made In China”

Z wielu testów jakie czytałem najmniej zawodne są EVGA … lecz z drugiej strony np w Polsce mało osób kupuje EVGA bo są droższe zawsze … Ale śmiało mogę dodać w swym imieniu (od długiego czasu używam części firmy EVGA) … że polecam tą firmę i jeśli chodzi o grafiki myślę że nie ma lepszej … No i jako jedyna firma (chyba że coś się zmieniło) daje nam 90 dni na odesłanie i za dopłatą wymianę karty graficznej na lepszy model … Ja tak zrobiłem trwało to wszystko 14 dni a paczka poszła do NIEMIEC i z NIEMIEC przyszła nowa do mnie a gwarancję mam w Komputroniku gdyż starą kartę która poszła na wymianę kupiłem u nich - tzn wtedy miałem SLI :). Jedną sprzedałem jedną wymieniłem :).

LOL człowieku co ty gadasz … Wszystkie są dobre … ale są dobre i dobrzejsze :slight_smile: … Więc bez przesady :).

Był bardzo podobny temat, nawet osobiście go zakładałem i są tam ankiety

O radeonach:

viewtopic.php?f=19&t=161362

O GeForce’ach:

viewtopic.php?f=6&t=186304

GIGABYTE montuje dobre podzespoły na swoich kartach.

Jak by co to są dobre i “lepsze”.

Jak dla mnie to od Radków HIS, bo montują cudne chłodzenia! i dobrze kręcą karty! a od GeFoców to Pality i Asusy, to pierwsze zna się na rzeczy, dobrze podkręcają… a ta druga daje świetne oprogramowanie! i fajne dodatki :mrgreen: pozdrawiam!

No wiem miałem dać w “…” ale powstrzymałem się, bo myślałem że ludzie dostrzegą ironię :slight_smile:

Ja mogę z czystym sumieniem polecić PALITA jeżeli chodzi jakość/cena

w Radkach to HIS jest najlepszy

W geforceach EVGA , galaxy

Asus, Palit, Galaxy. A i tak w takim temacie większość będzie miała swoje zdanie.

moim prywatnym zdaniem - mam gf evga i powiem szczerze, że byłem zadowolony do póki nie zobaczyłem dwóch ładnie spuchniętch kondensatorów… Osobiście już odpuściłem sobie ta markę:) Jak bym miał wybrac firmę dla karty graficznej to stawiałbym na ASUSA:)

PODKREŚLAM: to moje prywatne zdanie oparte na doświadczeniu:) więc radziłbym nie sugerować się nim:)

sory, nie wiedzialem ze byl taki watek juz, moje niedopatrzenie :stuck_out_tongue: ale w sumie lepiej dużo sie można dowiedziec… a co każdy z was sądzi o firmie GIGABYTE ??? szczegolnie nacisk na mojego gteka xd 86

giga… styczności nie miałem, ale firma od paru lat na rynku jest i w sumie jakąś renome zdobyła, niektóe serie ponoć wypuszczała całkiem fajne i lepsze od konkurencyjnych firm z tego co mi wiadomo…

zapewne każdy będzie polecał to co ma

Asus- po mojej karce to widać ze radiator to chyba pilnikiem wycinali.

Wydaje mi się że GeForce - XFX, Galaxy, palit.

Radeony- His i sapphire

Jeszcze Gainward własność Palita

Aha MSI i Evga też niczego sobie ^^

Wiadomo że karty projektuje nVidia, cała reszta je tylko sprzedaje z mniejszymi lub większymi modyfikacjami które i tak ograniczają sie tylko do OC i chłodzenia więc możemy co najwyżej porozmawiać o ulubionej marce lub najbardziej prestiżowej (cokolwiek by to znaczyło) a nie o najlepszej.

W USA prym wiodą EVGA, BFG, XFX a w Europie, jak widać na przykładzie choćby tego forum, to głównie Palit (Gainward), Asus czy Galaxy. Trudno tu mówić o jakiejś lepszości. Mnie osobiście najbardziej podoba się image marek takich jak EVGA, XFX albo Gigabyte za to najmniej Palitowy i Gainwardowy. A na to którzy są lepsi raczej nie da sie odpowiedzieć.

A co sądzicie o Inno3D?

Palit, Galaxy , EVGA , ZOTAC , Asus.