Najlepsza firma od kart graficznych..!?

(system) #1

Witam, naszedł mnie pomysł aby założyć taki wątek, więc jest:

Jaka jest waszym zdaniem firma 'robiąca' najlepsze karty graficzne??

Asus, Gigabyte, Evga, Gainward, Galaxy, Zotac, Microstar, Palit, XFX, BFG, PNY...(te to głównie geforcy), GeCube, HIS, Powercolor, Sapphire, ?? 8)

(Sk91) #2

Wszystkie są dobre ;p i tak wiekszość dostaniemy “Made In China”

(Scobel) #3

Z wielu testów jakie czytałem najmniej zawodne są EVGA … lecz z drugiej strony np w Polsce mało osób kupuje EVGA bo są droższe zawsze … Ale śmiało mogę dodać w swym imieniu (od długiego czasu używam części firmy EVGA) … że polecam tą firmę i jeśli chodzi o grafiki myślę że nie ma lepszej … No i jako jedyna firma (chyba że coś się zmieniło) daje nam 90 dni na odesłanie i za dopłatą wymianę karty graficznej na lepszy model … Ja tak zrobiłem trwało to wszystko 14 dni a paczka poszła do NIEMIEC i z NIEMIEC przyszła nowa do mnie a gwarancję mam w Komputroniku gdyż starą kartę która poszła na wymianę kupiłem u nich - tzn wtedy miałem SLI :). Jedną sprzedałem jedną wymieniłem :).

LOL człowieku co ty gadasz … Wszystkie są dobre … ale są dobre i dobrzejsze :slight_smile: … Więc bez przesady :).

(Spectatorx) #4

Był bardzo podobny temat, nawet osobiście go zakładałem i są tam ankiety

O radeonach:

viewtopic.php?f=19&t=161362

O GeForce’ach:

viewtopic.php?f=6&t=186304

(PaPuX) #5

GIGABYTE montuje dobre podzespoły na swoich kartach.

(Sk91) #6

Jak by co to są dobre i “lepsze”.

(Milas15) #7

Jak dla mnie to od Radków HIS, bo montują cudne chłodzenia! i dobrze kręcą karty! a od GeFoców to Pality i Asusy, to pierwsze zna się na rzeczy, dobrze podkręcają… a ta druga daje świetne oprogramowanie! i fajne dodatki :mrgreen: pozdrawiam!

(Scobel) #8

No wiem miałem dać w “…” ale powstrzymałem się, bo myślałem że ludzie dostrzegą ironię :slight_smile:

(Mateusz Golebiowski) #9

Ja mogę z czystym sumieniem polecić PALITA jeżeli chodzi jakość/cena

w Radkach to HIS jest najlepszy

W geforceach EVGA , galaxy

(Feelek3) #10

Asus, Palit, Galaxy. A i tak w takim temacie większość będzie miała swoje zdanie.

(Nicr) #11

moim prywatnym zdaniem - mam gf evga i powiem szczerze, że byłem zadowolony do póki nie zobaczyłem dwóch ładnie spuchniętch kondensatorów… Osobiście już odpuściłem sobie ta markę:) Jak bym miał wybrac firmę dla karty graficznej to stawiałbym na ASUSA:)

PODKREŚLAM: to moje prywatne zdanie oparte na doświadczeniu:) więc radziłbym nie sugerować się nim:)

(system) #12

sory, nie wiedzialem ze byl taki watek juz, moje niedopatrzenie :stuck_out_tongue: ale w sumie lepiej dużo sie można dowiedziec… a co każdy z was sądzi o firmie GIGABYTE ??? szczegolnie nacisk na mojego gteka xd 86

(Nicr) #13

giga… styczności nie miałem, ale firma od paru lat na rynku jest i w sumie jakąś renome zdobyła, niektóe serie ponoć wypuszczała całkiem fajne i lepsze od konkurencyjnych firm z tego co mi wiadomo…

(Mati90 3) #14

zapewne każdy będzie polecał to co ma

(Sk91) #15

Asus- po mojej karce to widać ze radiator to chyba pilnikiem wycinali.

Wydaje mi się że GeForce - XFX, Galaxy, palit.

Radeony- His i sapphire

(Emilmlo) #16

Jeszcze Gainward własność Palita

(Sk91) #17

Aha MSI i Evga też niczego sobie ^^

(Zamrai) #18

Wiadomo że karty projektuje nVidia, cała reszta je tylko sprzedaje z mniejszymi lub większymi modyfikacjami które i tak ograniczają sie tylko do OC i chłodzenia więc możemy co najwyżej porozmawiać o ulubionej marce lub najbardziej prestiżowej (cokolwiek by to znaczyło) a nie o najlepszej.

W USA prym wiodą EVGA, BFG, XFX a w Europie, jak widać na przykładzie choćby tego forum, to głównie Palit (Gainward), Asus czy Galaxy. Trudno tu mówić o jakiejś lepszości. Mnie osobiście najbardziej podoba się image marek takich jak EVGA, XFX albo Gigabyte za to najmniej Palitowy i Gainwardowy. A na to którzy są lepsi raczej nie da sie odpowiedzieć.

(Sk91) #19

A co sądzicie o Inno3D?

(Dawid Dzidzi) #20

Palit, Galaxy , EVGA , ZOTAC , Asus.