Najlepsza gra 2005 roku

Według mnie najlepsze gry 2005 roku to:

-NFS Most Wanted

-Call Of Duty 2

:slight_smile:

NFS:MW.

AoE3 jak i Quake 4 do bani ;).

A dla mnie najlepszymi grami 2005 były:

==> Call of Duty 2

==> NFS: Most Wanted

==> FIFA 2006

==> S.W.A.T 4

==> Age of Empires 3

Co do GTA: SA - według mnie niewypaliło :frowning: słaba grafika, mogło być bardziej realne, szybko mi sie znudziło.

Pozdrawiam.

:arrow: Need For Speed : Most Wanted

:arrow: Fifa 06

Najnowsza wersja tetrisa

Tibia 7.5 :shock:

GTA: SA może być, AoE3, grałem 2 tygodnie, w CoD2 nie grałem - szkoda, NFS: MW pobiło absolutny rekord - było na kompie 24h i poleciało w kosmos.

Ty faktycznie jesteś przemęczony :smiley:

Pro Evolution Soccer 5 w przeciwieństwie do poprzedników, którzy wskazywali FIFĘ 06…nie wnikam w to, czym motywowali swój wybór.

Większewgo syfu w życiu nie widziałem -.-", poprzednie wersje o niebo lepsze, Cip Soft nie wie juz co wymyślać, nie wspominam już o pozycji pallków w dzisiejszej Tibii…

Ale żeby nie było, że OT to moje propozycje:

Call of Duty 2

Brothers In Arms

!!

Pozdrawiam :wink:

Według mnie gra 2005 roku to World of WarCraft [koniec 2004 początek 2005] :wink:

Medal of honor: Pacific assault

Warcraft: The Frozen Throne

GTA: San Andreas

Age of empires 3 oraz pop dwa trony

:arrow: World of WarCraft

:arrow: Need for Speed Most Wanted

:arrow: Grand Theft Auto San Andreas

:arrow: F.E.A.R.

jeszcze dodam kilka 8)

Najlepsza według mnie gra to Prince of persia the two thrones. Ta grafika i grywalność… coś niesamowitego. Poza tym gra nie jest wcale łatwa. Męczyłem się z nią kilka dni. 8)

A co tam:

:arrow: CoD 2

:arrow: F.E.A.R

i szkoda że nie zdążyli STALKER

tylko

Pro Evolution Soccer 5

bezapelacyjnie metal gear solid 3: snake eater chodź w 2005 roku było wyjątkowo dużo ciekawych tytułów 8)

Roku 2005? Wordl of Warcraft

Ogólnie? Starcraft i Warcraft 3 z dodatkami to moja ex aequo miejsca podiumowe. Na trzeciej pozycji Counterstrike 1.5 (bo darmowy :D)

Pierwsze słysze :lol: Gdzie Ty takie info znalazłeś :-s Z tego co wiem to trzeba mieć oryginalnego Half-Life ze sklepu za 49.99 zł :smiley: :smiley:

Nawet nie wiem co wyszło w tym roku na rynku gier komputerowych, bo nie gram. Ale ładnie się NFS:MW prezentował jak u kumpla byłem - no to powiedzmy, że na niego oddam głos.