Najlepsza gra mmorpg nie płatna

Witam.

Mam takie pytanie czy jest wogóle jaka kolwiek gra mmorpg w której nie trzeba wydawać pieniędzy?

Tz. chodzi mi o to, że nie trzeba płacić żeby w nią grać i nie trzeba płacić za jakieś lepsze itemy. Bo gralem dużo w rohana ale tam mnie denerwowalo to ze ktos wydał kase i miał coś lepszego. Chciałbym zagrać w taką gre która nie wymaga jakiego kolwiek budżetu pieniężnego tylko liczy się to na co stać gracza.

Jeśli ktoś zna taką ów grę proszę o napisanie.

Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Hm. Runes of Magic. Zawsze za kasę dostaniesz coś ekstra, jakiś damage czy więcej expa, ale nie ma jakiejś znaczącej przewagi nad tymi, którzy nie płacą. Ewentualnie obczaj Lord of the Rings Online, ale tam dużo rzeczy jest płatnych (postaci, questy, mounty, torby, ale nie zbroje, miecze itp.)

Niestety gry MMO mają to do siebie, że producenci muszą wykładać co najmniej na serwery, dlatego te gry nie mogą być całkowicie darmowe a jakoś graczy, którzy zechcą płacić zachęcić trzeba.

Najlepiej zagraj w Metin 2 na prywatnych serwerach. Tam za nic płacić nie musisz a masz wszystko z biegiem czasu. Ostatnio sprawdzałem też betę Vindictus, ale to nie dla mnie. Wchodzisz do “lochu” bijesz moby wracasz do miasta i tak w kółko… Sprawdź może Ci się spodoba.

Cabal Online, kiedyś można było mieć wszystko za friko, ostatnio się zepsuł, ale spróbować możesz :slight_smile:

Ja gram w leaguoflegends. gra darmowa. W grze za kasę kupuje się skiny do postaci, które nie wpływają na grę. Jednak to jest MOBA - masive online battle arena. Gra to rozwinięcie doty z warcrafta3.

edenikk muszę ci przedstawić budowę MMORPG.

1.Są płatne i darmowe - co nie zawsze dokońca jest prawdą a dlaczego…

2.Prawie wszystkie mmorpg mają coś takiego jak item shop, konta vip lub premium a dalczego … bo inaczej by nie mieli jak zarabiać.

A co do polecanych gier to np. Shaiya lub LoL (league of Legends) oraz 4story (lub jego priv 4story eg)

Metin2

Lineage 2, serwery rpg-club.eu, sam już nie gram, ale ładny pożeracz czasu, nie trzeba płacić/donate, nie ma imby poprzez donate.