Najlepsza Gra MMORPG

Ja dobiłem 30 lvl i bloka dostałem ;] Oplaciłem i gram dalej ;] Za bardzo mnie wciagneła żeby ja przerwać ;] :stuck_out_tongue:

ja ostatnio zainstralowałem Silkroad :mrgreen: ale na serverach niema miejsca cały czas zakorkowane normalniee :evil: :evil: i myśle nad czymś innym (co myślicie o Phantasy Star Univers ) ?? z zresztą http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/sort/rating/gameID/0 bo szukam bezpłatnych :stuck_out_tongue:

Guild Wars, kupisz gre raz i mozesz grac caly czas nie placac abonamentu.

Dofus ;]

tibia fajna (nieszkodzi ze grafa niezbyt dobra ale wciąga), bezpłatna (sa premium accounty ktore kosztuja ok. 90 zł/3 miesiące ale daje mase nowych możliwosci)

Zdecydowanie Ultima Online. Gram w te wszystkie nowe syfy i to są kolejne klony MU_Online w 3D.

Ostatnio kupiłem i trochę pograłem w Guild Wars - w sumie “daje radę”.

btw. wajrak z SoA/ZLO?

Ciekawą grą MMO jest Ragnarok Online. Nie jest to gra najlepsza, jednak można ją zobaczyć. Więcej informacji o grze znajdziesz np. w Wikipedii.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ragnarok_Online

tibia

oczywiście Lineage II , i … WoW

Gry MMORPG chyba najbardziej wciągają :slight_smile:

A co do Guild Wars, to nie polacam tej gry…Na początku fajnie się gra, ale jest tylko 20 lvli które zdobyć można bardzo szybko. Potem gra zaczyna się nudzić…

9Dragons…

Całkowicie inny MMO :slight_smile:

zdecydowanie World Of Warcraft :wink:

ps. for the horde :smiley:

Zdecydowanie Guild Wars! Dlaczego:

  • darmowy

  • cała masa Polaków

  • można grać w polskiej wersji językowej, a nie każdy mówi biegle po angielsku (czy to z lenistwa czy młodego wieku)

  • są już 3 niezależne od siebie części (nie wymaga się jakiejś “podstawki”)

  • piękna grafika (osobiście nie grałem w WoW’a ale kolega który jest wielkim fanem sam przyznał że w GW jest lepsza)

  • bardzo dużo możliwości co do gry daną klasą postaci

  • to że się osiąga “tylko” 20lvl w niczym nie przeszkadza, bo lvl odpowiadają tylko za manę i hp

  • kilka ciekawych trybów PvP

  • fabuła- z kolejnymi częściami jest coraz lepsza (a nightfall wymiata)

  • z rankingu podanego wcześniej pierwsze 3 pozycje to kolejne części GW…

Z tego co się orientuje to trzeba kupić tą grę, więc nie jest całkowicie darmowa :stuck_out_tongue: .

Co do tematu: Silkroad Online

Silkroad bo darmowy

LOL?! Od kiedy Guild Wars jest darmowy…?

MU _ ONLINE dla mnie najlepszy jest global i serwer X-WORLD

Najlepsze jest Guild Wars… Polecam

Jeśli chodzi o mnie to odradzam wszelkie gry tego typu :stuck_out_tongue: . Wciągają jak diabli i nim się zorientujesz będzie już za późno. A potem będzie tak: jeszcze tylko jeden lvl i dam sobie spokój i tak wkółko :stuck_out_tongue:

tibia i knighst online :lol: