Najlepsza Gra MMORPG

A dlamnie zdecydowanie 2moons bardzo wciagajaca gra,grafika bardzo dobra

metin 2 , gra calkowicie po polsku http://metin2.pl/ i bardzo wciagajaca

World Of Warcraft

Bez dwóch zdań 8)

Ohhhhh, metka blizzarda , jakże wspaniała. Czekałem na tą grę tyle czasu, że teraz naplułbym im w twarz za tego WoWa. Taki GNIOT.

btw. Może nie powinienem, może nie moja sprawa - WizZz, Ty ŚPISZ na tym forum? “Odśwież co : 5 sek”?

Żyjesz poza internetem?

“Śpię na tym forum” - Chociaż nie wiem jak można spać na forum 8)

Odświeżam co 5sek. - Czasami nawet co 1sekundę 8)

“Nie żyję poza internetem” - Chociaż nie wiem jak można żyć w internecie 8)

Jakbyś pracował przy komputerze też byś mógł korzystać z internetu w pracy jak i w domu 8)

btw // To jest temat jakie najlepsze MMO.

Dużo ludzi pisze że Guild Wars ok, też lubię, ale GW to nie MMO tylko CRPG ;]

WizZz , uśmieszków nawaliłeś, ale poważnie - poza ekranem monitora się dużo dzieje, poważnie.

GW to nie MMO? Zapytaj mamy, wróć i przeproś.

Ojj…kolego mało wiesz a się kłócisz ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Guild_Wars

Teraz Ty zapytaj mamy, wróć i przeproś 8)

WizZz , to cytat ze strony którą podałeś. Jeżeli dalej będziecie się kłócić jak małe dzieci w piaskownicy, temat zostanie zamknięty.

Nie mam zamiaru wracać i przepraszać, kolego. Mam gdzieś to pseudo-źródło-wiedzy-aka-domysły-i-bzdury aka Wikipedia. GW to typowy MMO i tyle. Z resztą nie ważne - nie zmienia faktu, że dostajemy takie gnioty, bo dzisiejszy gracz nie wymaga NICZEGO poza … Już nawet ładnej grafiki nie wymaga (patrz WoW), już nie wspominając o reszcie, metka Blizza i jazda.

Idę spać. Sprawdź w Wikipedii : SEN, ewentualnie : znajomi, przyjaciele, uzależnienie i świat poza firewallem. Pozdrawiam.

OH tak, zamknij, cóż to będzie za strata, jaka KARA :frowning:

Pewnie w GW jak i WoW’a nie grałeś i pokazujesz tutaj jaki jesteś inteligentny nazywając w/w gry gniotami ;]

Skończmy ten temat bo powoli robi mi się Ciebie szkoda…

Niczego nie skończymy i grałem w obydwie gry. BA! Mam oryginał GW i wcale nie jest gniotem - WoW jest gniotem z metką Blizzarda.

Jakoś nie przejmuję się Twoim zdaniem na temat mojej osoby :[

Skoro nie można z Wami inaczej, trudno.

Radzę sie trochę przespać.