Najlepsza gra przygodowa?

Witam wszystkich. Pytam sie o najlepszą grę przygodową, ponieważ mój brat ma urodziny i nie wiem jaką gre mu kupić. Uwielbia przygodówki ale nie wiem jaka teraz gra jest najfajniejsza ?? Prosze piszcie wasze propozycję.

Napisz jakiego masz kompa to pomyślimy. No i też jaka trudność zagadek ma być itp :slight_smile:

Mój typ: trylogia Prince of Persia

jaki masz komp

Jeśli masz mocnego kompa to polecam Alone in the Dark, ciekawa historia. Również bardzo polecam Tajne Akta: Tunguska :slight_smile:

Cóż z przygodówek to można polecić: Najdłuższą podróż 1 i 2 część , still life , Syberia trylogię , Farenhait , Tangusta , Paradise ( teraz była w gazecie Click),

trylogię Broken sword , Escape from monkey island ( teraz można ją kupić z seri LUCAS CLASSIC ) , SAM & MAX tą starszą jak i nowszą wersję , Runaway 1 i 2

Tony Tough , Undercover , art of murder , Neverhood ( ale już praktycznie nie do dostania ale może …) , Little big aventure 1 i 2 , trylogia Simon the corcerer ,

Port Mortem , gry z Sherlockiem , Sinking island , Black Mirror , MYST , Jack Orlando ( stara ale bardzo dobra) ,

To zaszalałeś :lol: a co jeśli ten jego brat ma 5 lat? - może by tak Kangurek Kao(seria) wojownicze żółwie ninja. Kung Fu Panda , Rayman, itd. :stuck_out_tongue:

Zależy od kompa… a może Rayman?

Crash, ale na PC chyba nie ma…

Jeżeli coś dla dzieci to : Ace Ventura , Książe i tchórz , Lomax , Kangurek Kao , Crock , Rayman , Kung fu panda , seria Harry Potter , Różowa Pantera , Sam & Max 1 sezon , Tony Tough , w sumie najwięcej takich platformówek było na PLAYSTATION i bez problemu można użyć emulatora na kompie i wtedy Crash Badicoot , Pyro the dragon ,

Kompa mam 2 Gb ramu, procesor Core 2 duo 2,77 Ghz, a karte graficzna GeForce 8800 Gts, dyski 250 Gb.

Kompa mam 2 Gb ramu, procesor Core 2 duo 2,77 Ghz, a karte graficzna GeForce 8800 Gts, dyski 250 Gb.

i jak wrażenia z 3ciej części syberii ? :stuck_out_tongue:

to raczej platformówki :wink: co do crasha… polecam 2 i 3 :wink: jedyna też spoko ale jakoś 2 i 3 mi bardziej przypasowała :slight_smile: i nie ma pyro tylko Spyro :slight_smile:

EDIT:

na twoim kompie bez problemu powinien chodzić Crash Twinsanity z PS2 :wink: u mnie chodzi fajnie a u ciebie będzie zapylać :stuck_out_tongue: wystarczy najnowszy PCSX2 i kilka pluginów i biosów do testowania :stuck_out_tongue: tylko wiem że tylko jedna wersja chodzi ale nie pamiętam która (USA albo Europejska)

ja bym zagrał w Alien Resurection z ps1(chyba tak się pisze) nigdy tego nie przeszedłem do końca tylko do ‘‘królowej’’ a to chyba też przygodówka była?? :stuck_out_tongue:

Jeżeli chodzi o mnie to polecił bym Broken Sword.

Bardzo fajna przygodówka szczególnie część 3 sleeping dragon.

Można jeszcze ściągnąć Dos Boxa i poszukać takich perełek jak Gabriel knight 1 , Shadow the comet ( chyba tak się to nazywało , Alone in the dark , System Shock 1 , Sołtys ( Polska gra ) , Kajko i Kokosz , Another World , Indiana Jones , Escape of Monkey island , itd itd

A jaka ta przygodówka ma być point&click czy adventure ?

Point & Click

Paradise

Syberia I i II

Runaway I i II

Seria CSI

Adventure

Lost: Via Domus

Oblivion

Alone in the dark V (choć mi nie przypadła do gustu):]

Wiedźmin Edycja Rozszerzona na allegro nowego kupisz już za 70 zeta z przesyłką :]

Dreamfall:The Longest Journey!

Broken Sword II The Smoking Mirror

Oto moje propozycje .