Najlepsza gra roku 2006

Jak w temacie :wink: Czekam na Wasze głosy. Jeżeli Wasz tytuł nie znalazł się w ankiecie opiszcie go!

Pozdrawiam, razi3l.

w 2006 tylko na to czekałem Pro Evolution Soccer 6

CoH wymiata!

Obek jest super. Może fabuła mniej ciekawa niż w Gothicu, ale grafika jest świetna. :slight_smile:

Szczerze mówiąc, moim zdaniem rok 2006 tez był ubogi w hity :stuck_out_tongue_winking_eye: Dlatego tez oddałem swój głos na Carbon’a, którego przeszedłem z 3 razy :smiley:

Moje typy gier roku 2006 to:

  1. TES IV Oblivion

  2. PES 6

  3. NFS Carbon

Oblivion wymiata podwzgledem grafiki i jest bardzo wciagajca gra :mrgreen:

Carbon wydaje mi sie najlepsza gra z 2006 roku

Saper spod Visty :mrgreen: a tak serio ta chyba Need for Speed: Carbon

hehe ale lole z was - Oblivion to RPG. A w RPG grafika jest mało ważna. najważniejsza jest fabuła choć jak jest 1 i 2 to jest jeszcze lepiej. ale obek jest BEZNADZIEJNYM DNEM - 0 fabuły tylko grafa go ratuje. tak samo jak w przypadku innych gier z serii TES

jacobs92 Co do Oblivion’a, to rzecz gustu. Mnie eRPeGi nie pociągają więc nie grałem. Jedyną grą w 2006, która mnie przyciągnęła do monitora na długie godziny był Need for Speed: Carbon.

Hmm… A PES o którym było tak głośno zawiodl mnie pod względem grywalności i realizmu… Nie mozna strzelic bramki z ostrego kąta, bo zawsze przestrzele… Żałosne :stuck_out_tongue:

wez nie obrażaj króla oki ta giera ma bardzo dużą grywalność i realizm

a tu masz odpowiedz:

Nie tylko ja miałem ten problem, jeżeli czytujesz Click’a! to poczytaj - mieli ten sam problem. A ja wyrażam swoje zdanie na temat PES’a poprostu. Najlepsza była “trójka” i tyle…

ja też

nie czytam żadnych szmatławców zdaje sie na własne wrażenia

ok ja mam tylko uczulenie na takie poprostu :stuck_out_tongue:

nie najlepsza była 4 możemy podyskutować se na gg jak chcesz he he

ramirez1 Dla każdego coś innego :stuck_out_tongue_winking_eye: Ja nie zapomnę godzin, które spędziłem przy PES3, czwarta część nie wprowadzała dużych nowości, a numerze “5” nie wspomnę. Mimo tego PES to najlepsza piłka kopana na PC’ta, bo na konsolach rządzi FIFA Street moim zdaniem :smiley:

nie tylko na PC

no to twoim zdaniem ale ok dosyć tego bo sie zara ktoś czepi naszych pogaduch

TDU