Najlepsza gra sieciowa

Witam

Jak w temacie czyli jaka jest według was najlepsza gra lub gry sieciowe

w jakie graliście lub jeszcze gracie

Pozdrawiam

Polecam:

CS 1.6

COD 2

Ja zawsze grałem z kumplami w Quake 3/2 :smiley: Po mimo tego że są stare gra się super :slight_smile: Jaki rodzaj gier lubisz? To doradzimy coś innego…

CS 1.6 | COD 4 | Silkroad Online | Porject: Torque | F.E.A.R. 2 | Hidden & Dangerous 2 | Command & Conquer: Wojny o Tyberium | GTA: San Andreas SAMP/MTA | Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

Battlefield jest też dobra i tania :wink:

Osobiście przez internet najczęściej gram w Live For Speed’a bardzo realistyczna gierka

oraz w F1 2002 :smiley: i parę lat temu grałem w Warcrafta 3 ale zawsze stawiam na samochodówki i czasami na cos podobnego do cs’a 1.6

Jak ktoś gra po sieci w jakieś gry to zapodać nazwę to może wszyscy pogramy :]

Pozdrawiam

Live for speed i fifa 07 :smiley:

Jeśli FPS: CoD 4/UT 99, MMO: WoW, RTS: Warcraft/starcraft, wyścigi: nie wiem nie grałem :slight_smile:

Nieśmiertelne Call of Duty 2 / 4 :slight_smile:

Test Drive Unlimited i GRID

A jaka według Was dobra gra FPS, w której trzeba w miarę często korzystać z osłon?

Moja najlepsza gra sieciowa w jaką grałem to Red Orchestra

Nie ma najlepszej gry, każdy ma inne gusta, i każdemu podobać się może inna gra. Ja osobiście polecam ze strzelanek darmową grę WarRock( www.warrock.net ).

Fifa 09, w gry sieciowe nie gram ze względu na beznadziejną kulturę graczy a właściwie jej brak, a na tym punkcie jestem szalenie uczulony. Gra się dla przyjemności a nie dla złotych majtek! !!

Wszystkie częsci coda szczególnie uo ale w to już nie zagrasz scena się rozpadła.