Najlepsza gra z uniwersum Star Wars? :)

Jak w temacie, temat akurat dla mnie na czasie, bo czekam na eGPU do mojego laptopa i w końcu będę mógł w coś zagrać :slight_smile: Poza tym, analiza SEO pokazuje że wielu użytkowników szuka odpowiedzi na to pytanie…

Ja się zapytam: w co Ty grasz? To nie standardowe, co tutaj pytasz?

Bez dwóch zdań SWTOR - Star Wars The Old Republic. :wink: MMORPG od BioWare, jednak nie ma co się straszyć - grę bez problemu można przejść samemu, co akurat w kwestii wątków fabularnych zalecane. Jest łącznie 8 mocno rozbudowanych ścieżek fabularnych (po 4 na stronę, i po każdej dla danej klasy) - z każdej z nich spokojnie można by zrobić kanoniczny film. :slight_smile: Gorąco polecam. Tym bardziej, że za darmo. :joy: Jeżeli chcesz przejść i poznać fabułę - nie musisz wydawać złamanego grosza.
Co jeszcze ważne - WSZYSTKIE dialogi w grze mają dubbing, także nie ma popularnych w grach MMORPG ścian tekstu do przeczytania, a same ładne płynne dialogi jak w rasowym RPG dla jednego gracza.

Bo rozumiem, że pytasz właśnie pod kątem fabularnym? :wink: Coś ciekawego z uniwersum itd? Bo jeżeli chodzi o stricte grę, to jednak świetnie się bawiłem w sieci przy Battlefroncie. :stuck_out_tongue:

Gier jest masa, ale jeśli tak znakomite uniwersum to Ci polecę pozycje obowiązkowe:

  • Republic Commando
  • Star Wars episode 1 : Racer
  • Star Wars KOTOR 1 i 2
  • Jedi Knight 1 i 2
  • Battlefront 1 i 2 - ale stare wersje, jeszcze sprzed złego dotyku EA.