Najlepsza i najdroższa karta graficzna na świecie

(Wojtek Net98) #1

Otóż ja nazywa się najdroższa i najlepsza karta graficzna na świecie? Natrafiłem na tą stronę ale nie jestem pewien:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Qua ... 14673.html

Piszcie jakie inne jeszcze podobne znacie.

(Z35ikr) #2

zależy do czego :wink: Na pewno w grach nie pokaże "pazurków" do jakich jest zdolna.

A co i do tego są zdania podzielone, szczególnie jeżeli chodzi o tych "znacznie tańszych braci".

(Wojtek Net98) #3

Zależy w jakich grach.

(Z35ikr) #4

noooooooo........ w saperze na pewno będzie chodziła tak samo i inne.

Seria Quadro FX to nie do gier jest.

(Wojtek Net98) #5

A niby do czego? Wyobraź sobie GTA IV na tym sprzęcie.

(Goodprogram) #6

tak jak na np. 73gt ?

(Z35ikr) #7

Kolego plecam stronkę producenta i lekturę.

(Wojtek Net98) #8

Myślisz że tego nie czytałem? Jesteś w błędzie. RiK.

(Grzesio Pesio) #9

jak chce ktos kupic tą karte do gier to gratuluje ;D

(Wojtek Net98) #10

Nie, nie chcę jej kupić. A co masz przeciwko niej i grom? Chcesz niby powiedzieć że na niej by chodziły gry tak samo ja np. na 6600?

(Byadii22) #11

Seria Quadro FX jest przeznaczona do aplikacji typu CAD, czyli tam, gdzie używa się dużo OpenGL, mniej DirectX. Będzie mieć duże zegary i dużo pamięci, ale pazurki pokaże przy CAD czy obróbce grafiki :slight_smile:

(Graveland69) #12

Jezu przecież to jest zwykła GTX 295 tylko bardziej przystosowana do grafiki i CAD itp. Różnice są zapewne niewielkie a wy się podniecacie, jak dzieci. Inna naklejka i już kolejni nabrani.

Do gier niedlugo powinna być lepsza Labradee Intela, jak się ukaże i jeszcze jedna takiej firmy tyle że nazwy nie pamietam, akcelerator, który ma podobno 20 czy 200 razy przewyższać gtx 295 :slight_smile: