Najlepsza i najdroższa karta graficzna na świecie

Otóż ja nazywa się najdroższa i najlepsza karta graficzna na świecie? Natrafiłem na tą stronę ale nie jestem pewien:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Qua … 14673.html

Piszcie jakie inne jeszcze podobne znacie.

zależy do czego :wink: Na pewno w grach nie pokaże “pazurków” do jakich jest zdolna.

A co i do tego są zdania podzielone, szczególnie jeżeli chodzi o tych “znacznie tańszych braci”.

Zależy w jakich grach.

noooooooo… w saperze na pewno będzie chodziła tak samo i inne.

Seria Quadro FX to nie do gier jest.

A niby do czego? Wyobraź sobie GTA IV na tym sprzęcie.

tak jak na np. 73gt ?

Kolego plecam stronkę producenta i lekturę.

Myślisz że tego nie czytałem? Jesteś w błędzie. RiK.

jak chce ktos kupic tą karte do gier to gratuluje ;D

Nie, nie chcę jej kupić. A co masz przeciwko niej i grom? Chcesz niby powiedzieć że na niej by chodziły gry tak samo ja np. na 6600?

Seria Quadro FX jest przeznaczona do aplikacji typu CAD, czyli tam, gdzie używa się dużo OpenGL, mniej DirectX. Będzie mieć duże zegary i dużo pamięci, ale pazurki pokaże przy CAD czy obróbce grafiki :slight_smile:

Jezu przecież to jest zwykła GTX 295 tylko bardziej przystosowana do grafiki i CAD itp. Różnice są zapewne niewielkie a wy się podniecacie, jak dzieci. Inna naklejka i już kolejni nabrani.

Do gier niedlugo powinna być lepsza Labradee Intela, jak się ukaże i jeszcze jedna takiej firmy tyle że nazwy nie pamietam, akcelerator, który ma podobno 20 czy 200 razy przewyższać gtx 295 :slight_smile: