Najlepsza karta graficzna pod mój komputer

(Herubq3) #1

Witam

Chciałbym wymienić kartę graficzną w moim komputerze. O to moje parametry komputera.

Nazwa płyty głównej Asus M2N68-AM SE2

Typ procesora DualCore AMD Athlon II X2 250, 2200 MHz (15 x 147)

nVIDIA GeForce 8600 GT 256MB

4GB RAM 

Monitor 22 CALI LG

Zasilacz RADIX III SMART 520W

Jaką możecie polecić kartę :slight_smile:

(CrisPL) #2

Jesteś pewien co do taktowania tego procesora? Jedyny jaki znajduje to o taktach 3.0GHz, a ty podajesz 2.2GHz?

A tutaj karta:

http://allegro.pl/msi-ati-radeon-hd5770-1gb-hdmi-dp-dvi-ddr5-box-krk-i3776301317.html

(Herubq3) #3

Skopiowałem nazwe z everesta więc powinno być ok:)

A coś z serii Nivida macie do zaoferowania ?

PS. Masz racje sprawdzałem w systemie i jest 3.01 GHz.

(djosdanielos) #4

Od Nvidia to GeForce GTX 550ti

(bart86) #5

za 200zł a to ciekawe

w tej cenie to trzeba by szukać czegoś używanego

(CrisPL) #6

Do 550ti musiałby dołożyć 50zł. A za 200zł nie ma nic specjalnie ciekawego GTS 450, który jest słabszy od 5770 i ma GDDR3 zamiast GDDR5. A branie prądożernych GTX 260 itp. nie ma szans, gdyż zasilacz nie grzeszy mocą.

(Herubq3) #7

Chciałbym odświeżyć temat :slight_smile:

Do tej pory nie wymieniłem karty graficznej, a jestem teraz przy kasie i do tej pory szukam odpowiedniej. Możenie nie do 200 zł lecz najlepszą bez względu na koszta pasująca pod te parametry komputera

(igrek) #8

Podaj jeszcze raz fundusze które chcesz przeznaczyć na nową kartę.

(Herubq3) #9

Myślę, że 350 zł była by to rozsądna cena.

(CrisPL) #10

Do tego zestawu jak ulał: http://allegro.pl/asus-gefirce-gtx650ti-gwarancja-okazja-i4978122281.html

(Malpapriv) #11

Przecież ten athlon to padaka… podkręciłem go szyną z 3 na 3.4 i działał stabilnie, ale miał problemy z grami razem z GF9800GT. Potem się spalił :smiley: Na nowym pc z G3450 i ta sama karta tymczasowo ma duuużo lżej… Chyba, że myślisz o grafice na przyszłość do nowego pc…

(Herubq3) #12

Prawdę mówiąc to już chodzi o gierki bo i tak nie mam w zimie co robić myślałem nad zakupem xboxa360. Czy lepsza ta karta ??

(igrek) #13

Audycja zawierała lokowanie produktu. Miałem x2 255 i śmigał całkiem nieźle. Lepiej brać kartę, gry na xklocka też kosztują.

(CrisPL) #14

W niektórych przypadkach mogą nie kosztować. Ale to nie rozmowa na tym forum :slight_smile: