Najlepsza karta graficzna pod mój komputer

 Witam

Chciałbym wymienić kartę graficzną w moim komputerze. O to moje parametry komputera.

 

Nazwa płyty głównej Asus M2N68-AM SE2

Typ procesora DualCore AMD Athlon II X2 250, 2200 MHz (15 x 147)

nVIDIA GeForce 8600 GT 256MB

4GB RAM 

Monitor 22 CALI LG

Zasilacz RADIX III SMART 520W

 

 

Jaką możecie polecić kartę :slight_smile:

Jesteś pewien co do taktowania tego procesora? Jedyny jaki znajduje to o taktach 3.0GHz, a ty podajesz 2.2GHz?

 

A tutaj karta:

http://allegro.pl/msi-ati-radeon-hd5770-1gb-hdmi-dp-dvi-ddr5-box-krk-i3776301317.html

Skopiowałem nazwe z everesta więc powinno być ok:)

 

A coś z serii Nivida macie do zaoferowania ?

 

 

 

PS. Masz racje sprawdzałem w systemie i jest 3.01 GHz.

Od Nvidia to GeForce GTX 550ti

za 200zł a to ciekawe

 

w tej cenie to trzeba by szukać czegoś używanego

Do 550ti musiałby dołożyć 50zł. A za 200zł nie ma nic specjalnie ciekawego GTS 450, który jest słabszy od 5770 i ma GDDR3 zamiast GDDR5. A branie prądożernych GTX 260 itp. nie ma szans, gdyż zasilacz nie grzeszy mocą.

Chciałbym odświeżyć temat :slight_smile:

Do tej pory nie wymieniłem karty graficznej, a jestem teraz przy kasie i do tej pory szukam odpowiedniej. Możenie nie do 200 zł lecz najlepszą bez względu na koszta pasująca pod te parametry komputera

Podaj jeszcze raz fundusze które chcesz przeznaczyć na nową kartę.

Myślę, że 350 zł była by to rozsądna cena.

Do tego zestawu jak ulał: http://allegro.pl/asus-gefirce-gtx650ti-gwarancja-okazja-i4978122281.html

Przecież ten athlon to padaka… podkręciłem go szyną z 3 na 3.4 i działał stabilnie, ale miał problemy z grami razem z GF9800GT. Potem się spalił :smiley: Na nowym pc z G3450 i ta sama karta tymczasowo ma duuużo lżej… Chyba, że myślisz o grafice na przyszłość do nowego pc…

Prawdę mówiąc to już chodzi o gierki bo i tak nie mam w zimie co robić myślałem nad zakupem xboxa360. Czy lepsza ta karta ??

Audycja zawierała lokowanie produktu. Miałem x2 255 i śmigał całkiem nieźle. Lepiej brać kartę, gry na xklocka też kosztują.

W niektórych przypadkach mogą nie kosztować. Ale to nie rozmowa na tym forum :slight_smile: