Najlepsza konfiguracja sprzętowa komputera

Witam ! Ostatnio dostałem “przedwczesny” spadek po dziadku :mrgreen:

Dziadek czuje się dobrze, ale chciał mi jak to mówił " sprezentować " kase.Więc prosiłbym was o dobranie mi najlepszej konfiguracji kompa do gier (kasa do 150000)

Z taką kasą nie ma co dobierać - idziesz do dobrego sklepu komputerowego i mówisz proszę najlepszy komp domowy - pieniądze nie grają roli.

Kase już mi dał. Starsi wiedzą.

Ps.Kase mam przy sobie więc w każdej chwili mogę zamówić lepszy sprzęt

JNJN - sorry za wyrażenie ale nie chce mi się ruszać d***.Sklep mam 25 km od miejsca zamieszkania więc wchodzi w grę tylko zamówienie przez neta.

Za taką kasę to możesz kupić najlepszy komputer w mieście, ale nie tylko możesz za to kupić:X-box 360 :slight_smile: jak wyjdzie PS3 to też :smiley:

No ale poważnie to może takie coś (możesz sam złożyć), chociaż to niedrogi komp jak na twoją kasę :stuck_out_tongue:

Zapożyczone z http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=5464

BTW:

Oj co ja bym zrobił za tą kasę :o

Czy ja dobrze przeczytałem - 150 tysięcy ? :lol: Choćbyś się bardzo starał raczej nie kupisz kompa za tyle w sklepie, no chyba ze na zamówienie z obudową z magnezu i włókna węglowego :lol:

Chyba ze chodziło ci o 15 tysięcy ?

No ale jak masz tyle kasy… ja nie wydałbym całej sumy na raz - lepiej robić upgrade’y co 1,5-2 lat.

Najpierw możesz kupić spoko kompa, a później nowe bebechy.

Boje się iść do banku z taką kasą.Jeszcze mnie mogą okraść w drodze.

A domek mam bezpieczny.Mam milusiego pieseczka :smiley:

Nie. Chodziło mi o sto pięćdziesiąt tysięcy 150000.

LOL :o

Hehe i wszystko chcesz wydać na kompa/y ? ;] :lol:

Teraz możesz kupic kompa za jakies 7-8 tysięcy, a później nowe podzespoły po 3-4 tysiące złotych co jakiś czas (no chyba, że ojro wprowadzą w Polsce ;])

Z taką kasą to spoko jedziesz:

Athlon FX-62

X1900XTX lub 7900GTX

2 lub 4 gb ramu

no i co tam jeszcze chcesz ;]

i na półtora roku jesteś urządzony. Ale ja bym sobie duużo z tego odłożył do banku ;]

Nie chcę wydać wszystkiego.Napisałem tylko że komp może być do 150 tysięcy

Procesor AMD Athlon 64 X2 4800+ BOX (Socket AM2)

Płyta główna Asus M2N32 WS PRO nForce 590 SLI

Pamięć RAM GeIL Dual Ultra 4x 2GB DDR2 800 MHz

Karta graficzna 2x Radeon X1900XTX Asus 512MB VIVO / 2xDVI

Dysk twardy IDE/SATA Seagate 500 GB Barracuda 7200.9

Obudowa Antec Performance One P180

Monitor LCD 21.3" iiyama GraphicPro H2130-BOU black Napędy optyczne Pioneer DVD+/-RW DVR-110 (zapis DVD-RAM

Zasilacz Tagan 900W- U95 TurboJet Serie Dual Fan

Razem: :!: 23510.00 :!:[

Niech lepiej poczeka na R x1950xtx. ;]

michael-1992

Jestem mało poinformowany ,że ta karta już istnieje.

Podejrzewam ,że komputer chcesz do gier ,to i tak proponuje kupić (jak wyjdzie) Radeona. ;]

michael-1992 se poczekaj na wejście conroe’a trochę sprzęt potanieje.

Ja bym jednak kupił jakąś konsole, i za 3-4 tyś. kupić pc’a, co do internetu spokojnie starczy.

no i co dźwiękowa zintegrowana? hahaha ale z was specjalisty :x

A tak nawiasem, czemu miał służyć ten topic? Że co chcesz się pochwalić ile możesz wydać na kompa? Nie masz się czym pochwalić? Pochwal się wiedzą :expressionless:

Cena takiego zestawu po paru miesiącach spadnie o połowę…

Czy pieniądze i wartości materialne są najważniejsze w życiu??

Pieniądze szczęścia nie dają i kłopoty na nas ściągają

Ten geforce 7950 zżera nawet 143W

Monitor mógłby mieć złącze HDMI tak jak karta graficzna.

Za 15 tys mozna kupić auto dobre - 5-6 letnie

Czy warto takie pieniądze wydawać na komputer??

Pewna część forumowiczów w przyszłości będzie zarabiać 15 tys zł/miesiąc

Mam nadzieję że ja tez

Temat wyczyszczony z dwóch stron OT-ów.

Widać niektóre osoby wręcz lubiją się w tym, aby pojechać po kimś. Nie wiem, czym to jest spowodowane i nie wnikam w to. Każdy ma swoje prywatne zdanie na dany temat, a forum komputerowe nie jest miejscem, gdzie można wyładować swoją frustrację i dać upust inwencji innej niż komputerowa. Nie jest. Pewnie normy są uniwersalne, niezależnie od miejsca. I proszę się ich trzymać (kultura słowa, szacunek dla rozmówcy etc.).

Proszę się zastanowić nad tym, co każdy pisze. Zająć się tematem i problemem. Ostatni raz ostrzegam - za każdą następną chamską odzywkę względem kogokolwiek na forum - będą wyciągane konsekwencje.

Proszę o kontynuowanie tematu. Tematu , czyli jaka jest najlepsza konfiguracja komputera w określonej kwocie.

A wszystkie złote myśli, przemyślenia, sugestie itp, nie dotyczące tego tematu - zachować dla siebie.

Jeśli to jest poważne pytanie to proszę :

  1. Płyta Tyan Thunder K8QW (S4881) 7’145 zł

  2. Płyta Tyan M4881 - Płyta rozszerzenia (do S4881) 4’121 zł

  3. Procesor Opteron MP Server Model 885 Dual Core 9958,86zł x 8 szt. = 79’670 zł

4.Ram Kingston KRX3200AK2/2G 2GB DDR 2048MB 400MHz ECC Registered (2.5-3-3-6-1) 1595,76złx16 szt. = 25’532 zł

  1. Grafika PNY QuadroFX 4500 512MB PCI-Express 10’760,40zł x 2 szt. = 21’520 zł

6.Zasilacz R2W-6460P 460 W 2 x 2196,00zł = 4’392 zł

  1. Obudowa Transport VX50 (B4881) 19’251 zł

RAZEM 161’631 zł - po rabacie 150’000 zł

W sprawie zamowienia skontaktuj się z Panem Ryszardem Raszkowskim

z firmy PARSER e-mail :r_raszkowski@parser.com.pl on Ci pomoże i doradzi .

POZDRAWIAM

dmgary a gdzie ty tu masz HDD :?: :rotfl:

Do tego HDD o dużej pojemności i lepszy zasilacz.

460 może nie wytrzymać tylu kart. ;]

o 8 procach nie wspominająć :hahaha:

A ja mam malutkie pytanko po co komu 8 procków?

:?

hee tam sa 2 zasiłki i pewnie też nie wytrzymają ;]

tu potrzebne są ze 2 zasiłki po 1,1 KW(tagan chyba ma takowe) :smiley:

jak sam jedzisz na 1 to ktoś też ma tak mieć? Kolega chciał kompa do 150tysiaków to ma, trochę więcej wyszło, ale można spuścić trochę z obudowy, no i HDD do kupna, i jakieś fajne wiatraczki :stuck_out_tongue:

I zostaw sobie trochę na rachunki za prąd, chyba że sobie dokupisz baterie słoneczne :stuck_out_tongue: