Najlepsza oferta dostepu do internetu w ofercie pre-paid?

(Kedaa) #1

Witajcie,

Czesto gdy jade autokarem do Rzeszowa potrzebuje sprawdzic kilka stron oraz poczte. Jako, ze posiadam tablet z wejściem Micro sim, to pomyślałemm ze go wykorzystam. Z internetu korzystał bym średnio raz bądź dwa razy na tydzień więc nie wchodzi w grę abonament, ponieważ jest za drogi jak na oferowany transfer no i internet ten ma być dodatkiem, czymś z czego korzystałbym w ostateczności. Myślałem nad tym, żeby zakupić jakiś started pre-paid i wykupić w nim pakiet tylko problem polega na tym, ze takie pakiety maja średnio ważność miesiąc bądź mniej. No ale jak mus to mus. Zastanawiałem się nad heyah i oferta nieograniczonego dostepu za 9 zł/m-c. Po 1GB transfer spada lecz wątpię zebym wykorzystał aż tyle transferu, słyszałem rownież cos o Orange free lecz z Orange mam nie miłe doświadczenia. Jeżeli ktoś by mógł cos doradzić, który pakiet i w jakiej sieci to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

(I Tomasz I) #2

orange free z allegro. 6gb na rok 30zł

(eddie71) #3

Nie ma takiej oferty.

Chodziło Ci zapewne o 100MB.

Taką ofertę mają teraz chyba wszystkie sieci.

To co podał mmi jest najlepszą ofertą na internet w podróży.Starter ten nie jest dostępny w żadnym oficjalnym salonie Orange.Kupowałem go kilka razy na allegro.

Ważne by był dobry zasięg w Orange.

(Kedaa) #4

Ok. Dzięki za poradę. Temat do zamknięcia.

(Błażej) #5

Najtańszy dostęp do 'internetu na karte' ma w tej chwili Play

http://www.play.pl/pl/promocja/play-int ... index.html

(eddie71) #6

@ Błażej

Sam korzystam z tej oferty,ale to co zaproponowałeś nadaje się bardziej do domu,gdy ktoś nie chce bawić się w abonament.Działa to tylko w Play-3G.Dlatego byłyby problemy w podróży.

(Błażej) #7

Ja obecnie przebywam w 'dziurze' i sygnał mam.

Do tego play korzysta z nadajników plusa więc nie powinno być problemów.

(I Tomasz I) #8

W play online nie działają nadajniki plusa ani orange, tylko sieć macierzysta.

(Błażej) #9

Tego nie wiedziałem.

Według tej mapy http://internet.play.pl/maps/map

.. jestem w zasięgu 'UMTS 900 HSPA+ na zewnątrz budynków' i w środku domu sygnał łapie mi na 33-66%