Najlepsza oferta internetu stacjonarnego

Własnie kończy mi się umowa i zastanawiam się czy nie zmienić operatora (obecnie TP).

Co myślicie o Netia Szybki internet 1Mbit oferta bez telefonu.

Taniej (jeśli bez telefonu) jest w Orange Freedom. Mam i nie narzekam. Awarie się zdarzają, ale naprawiają następnego dnia po zgłoszeniu (nawet jeśli wyślą SMS-a, że do zgłoszenia ustosunkują się np. za tydzień). Polecam.

UPC - najlepsza cena i najszybsze łącza na rynku

…ale nie każdy ma dostęp /niestety ja też nie mam UPC w okolicy ;( /

netia, orange, neostrada itp = ADSL = to samo łącze = te same instalacje/po tych samych kablach wszystko leci = identyczna stabilność i awaryjność (co do awaryjności - to korzystam od 4 lat i dopiero 4 awarie z czego trzy z kilkugodzinną przerwą a jedna trwała 20godz

teraz do sedna - porównując ceny (z abonamentem tel.) różnych operatorów na dzień dzisiejszy to najlepiej wypada NETIA - sam niedawno uciekłem z tepsy do netii

…zdania na pewno będą podzielone - ja sugeruje to co wyżej napisałem

w netii bardzo dogodne warunki - np. umowę można dwu krotnie zmieniać w czasie jej trwania bez dodatkowych kosztów

Czyli wybieram netie :wink:

Dzieki za pomoc :lol:

Niestety to nie jest prawdą, a o serwisie technicznym to już nie wspomnę (słynna “błękitna linia” i dialogi na cztery nogi z niedouczonymi konsultantkami) a na załatwienie reklamacji można i czekać parę tygodni.

Jeśli chodzi o cenę w ofercie bez telefonu (a o takie chodziło autorowi tematu), to najlepiej wypada Orange Freedom (a właściwie jeszcze lepiej Era i netk@).