Najlepsza oferta mix


(Miques) #1

Witam

Szukam jak najkorzystniejszej oferty w mix'ie w jednej z naszych krajowych sieci. Chodzi mi głównie o tanie sms'y i rozmowy do innych sieci. Ma być to mix z umowa na 24, 30 bądź 36 miesięcy. Najbardziej skłaniałbym się ku ofercie miedzy 24 a 36 miesięcy.


(JUDGE) #2

Matko Boska, a kto Cię namówił na umowę 36 m-cy? :o

Przecież to jest strzał w kolano, nie daj się nabrać [-X

Poczekaj kilka dni, ponoć Play ma wyskoczyć z jakąs nową korzystną ofertą w pre-paidzie ze stawką 29gr (tylko pytanie czy faktycznie do wszystkich...).

-- Dodane Cz, 5 mar 2009, 14:46 --

Jak obiecali tak zrobili :smiley:

Współczuje ludziom, którzy podpisali umowy w ostatnim tygodniu #-o


(I Tomasz I) #3
  1. Przejrzyj do końca całość http://web.playmobile.pl/resources/prezentacja.swf

i zdecyduj czy chcesz płacić złodziejskie 60-70gr. minuta, chodzić z karteczką i sprawdzać, który pakiet ile jest ważne, pamiętać który którego nie wyklucza itp. , czy wolisz prostą ofertę bez jakichkolwiek zobowiązań.

  1. W lipcu ponownie spadają stawki rozliczeniowe. http://www.telepolis.pl/news.php?id=13132 tym razem do 16groszy netto, idę o zakład, że po wakacjach znowu play zaszaleje i dostaniemy cenę oscylującą w 22-25gr/minuta.

  2. Weź telefon, jaki ci się tylko podoba na raty 0% w media/saturn/rtv czy gdzie tam chcesz, to lepsze niż plucie sobie w brodę 'związałem się cyrografem na 3 lata, i teraz doją ze mnie po 60gr/min, o jaki byłem głupi'


(Miques) #4

tylko mi najbardziej pasuje plus. jaka tam oferta jest najlepsza?


(JUDGE) #5

Zrozumiałem, że chciałbyś mieć tanie rozmowy i smsy do INNYCH SIECI?

Jeśli tak, to dlaczego upierasz się na Plusa?