Najlepsza oferta na kartę z długim terminem ważności, jaka?

W salonach Playa, jeśli akurat masz szczęście - mają i będą chcieli je Ci sprzedać.
Ale najprościej kupić starter Playa z taryfy nie-internetowej (czyli np. nie Internet na Kartę) i do Fakt Mobile możesz przejść kodem USSD *163*12# (poprzednio zrobiłem literówkę - powinno być 163, nie 162).

Acha, dzięki to już wiem :slightly_smiling_face:

Takie to poprawiaj (jest na to 60 dni) i olej rady pocolog, żeby nie edytować, bo on traci wątek.

Fakt Mobile najlepsza oferta na kartę dla tych co mało rozmawiają przez telefon :slightly_smiling_face:

Zajebista promocja. W T-Mobile mam numer ważny rok, standardowo 30GB neta i na wakacje dodatkowe 100GB. Zajebista ta promocja w Orange. Bardziej złodziejskiej sieci nie znam, dlatego uciekłem od nich.

Ale czy on ma wtedy nielimitowane rozmowy i SMS-y by mu nie zajdło dużo złotówek jak się czasem rozgada lub rozesemesuje z babunią nietechnologiczną.

Która to oferta w T-Mobile? T-Mobile na Karte
Szukam i nie mogę znaleźć :slightly_smiling_face:

Niby jest na dole:

A u góry masz tą o 100 GiB na lato za 30 zł doładowania. Problem jak nie możesz rozmawiać na komunikatorze webowym (skype, whatsapp, telegram, singnal, messenger) za te GiB…


Jak chcesz przycebulić :onion: :garlic: (oszczędzić 20 zł) to czekaj czy roobal po prostu ma z 3 rok tę ofertę i przypadkowo w lipcu dołożył do konta 30 zł na „zaś”.

Ja mam taryfę Go. T-Mobile mam głównie pod neta. W tej taryfie Netflix, YT i kilka innych nie obniża transferu danych, tak więc o komunikatory bym się nie martwił, ledwo te 30GB zużywam. Gdyby Netflix był ściągany z transferu, pewnie by było inaczej.

Ja akurat konto doladowuje regularnie pod neta, ale od pierwszego doładowania mam konto ważne rok.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.