Najlepsza skrzynka pocztowa dla działaności firmowej?

Witam!

Nie wiem czy to na pewno dobry dział, ale nie za bardzo wiedziałem gdzie zadać takie pytanie. Szukam porady na jakim serwerze/portalu warto założyć skrzynkę którą będę wykorzystywał do kontaktu z klientami. Zależy mi aby można ją było skonfirgurowac na telefonie z WP 7.8, ale także iOS i Android oraz była w miarę bezawaryjna (rodzice mają na WP, ale tam niejednokrotnie mają problemy z załącznikami/płynnością działania samej skrzynki). Fajnie by było żeby załączniki można było też większe załączać a sama skrzynka miała sporą pojemność. GMaila raczej (co nie znaczy że na pewno) odrzucam ze startu, ale chętnie wysłucham każdej opinii. Osobiście zastanawiam się nad Outlook.com, ale zależy mi na kilku niezależnych opiniach i sugestiach. Dodam jeszcze że gdyby był tam zintegrowany kalendarz który mógłbym synchronizowac z telefonem było by ekstra.

Z góry dzięki!

Mam skrzynki w “o2”,“onet”,“gmail” i "wp (w moim przypadku najlepiej współpracuje mi się z “onet”, a “o2” na drugim miejscu).

Ps. co do integralności z softami które wymieniłeś to nie mogę się wypowiedzieć gdyż jadę na “symbianie S60v3” (z nim działają wszystkie które wymieniłem).

Przeniesiono z działu Poszukiwanie oprogramowania.