Najlepszą wersję BitCometa

Proszę o link do najlepszej tzn.najstabilniejszej i najszybciej ściągającej wersji BitComet’a.

każda wersja ściąga tyle na ile pozwala łącze :stuck_out_tongue:

śmieszne są takie teksty

każda jest tak samo dobra 8)

Nie każda … :roll: miałem kiedyś jakąś wersję,uważana była za najstabilniejszą i ściągałem ok 20KB/s,a teraz mam 0,59 i ściągam <10KB/s :?

p.s co to jest tracker :stuck_out_tongue: :?:

Tracker

Wszystko zalezy od ilości seedów i peerów, na danym torrencie.

Więc niemozna powiedzieć która wersja jest najlepsza, wszytsko zalezy od torrenta oraz ustawien :slight_smile:

BitComet 0.60 stabilna Pl

http://amnezja.org/modules.php?name=Dow … it&lid=634

google nie działa ? :stuck_out_tongue:

IMO w przypadku bitCometa najnowsza = najlepsza :smiley:

Czyli 0.60 dzięki :smiley:

Radziłbym wywalić comete a zainstalować BitLord-a :slight_smile: Prawie to samo a nigdzie nie zbanowany jako klient^^

A czy autor postu prosił o propozycje innego klienta :roll:

Nie prosił to fakt, ale w moim domniemaniu raczej nie wie o tym, że BitComet`a została zbanowana na wielu torrentach i dlatego to poleciłem mu BitLord-a! :-x A to to samo tylko nazwe ma inną :!:

Witam

Dizęki za dobrą radę chyba też zmienię z BitCometa 0.61 na BitLord-a ale mam jeszcze dwa filmy zaczęte pobieranie (ok 50% ściągnięte) iszkoda mi tego zaniechać .Następnie niewiem jak mógłby moje pobrane przez BitCometa filmy i inne rzeczy udostępnić innym w nowym BitLordzie czy w ogóle da się ?

Ja niejestem pijawką ani też nie banowałem nikogo a czuje że mnie napewno ktoś banował .Jakby miał ktoś wiedzę na ten temat to proszę o odp.

nara

Czy ktoś mogłby mi w tym pomoc :->

nidys182 - widziałeś datę poprzedniego posta?

To nie jest forum archeologiczne.