Najlepsze chłodzenie Procesora i karty graficznej

Poszukuje dobrego chłodzenia na procesor Intel Core 2 Duo jak w podpisie i na kartę graficzną jak w podpisie . Teraz mam chłodzenie na procesorze w wersji box tak samo na karcie graficznej temperatury jakie podaje everest w spoczynku to

Płyta główna 30 °C (86 °F)

Procesor 28 °C (82 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 42 °C (108 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 42 °C (108 °F)

GPU Diode 39 °C (102 °F)

SAMSUNG HD502IJ 28 °C (82 °F)

po graniu w np Crysis

Temperatury:

Płyta główna 36 °C (97 °F)

Procesor 40 °C (104 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 53 °C (127 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 53 °C (127 °F)

GPU Diode 51 °C (124 °F)

SAMSUNG HD502IJ 28 °C (82 °F)

A co ty tu chcesz chłodzić - wcale nie są wysokie temperatury w normie - jak masz miejsce w obudowie to zamontuj dodatkowe wentylatory ,odkurzanie środka,porządek z kablami chodzi o dobrą cyrkulację powietrza.

Nie o to mnie chodzi chce kupić chłodzenie na ten procesor i ewentualnie kartę grafiki . Jak otworzę obudowę to czuję jaka w niej jest gorączka np po 3 godzinach grania w bardziej wymagające gry wentylatory nie dają rady tego odprowadzać . Możliwe iż będę robił OC tego procesora a na boxowym chłodzeniu nie chcę ryzykować

Polecam ten cooler z od Pentagrama Karakorum. Chłodzi prawie tak samo dobrze jak Scythe Mugen 2, a jest 2x tańszy! I będzie pasował na E8400.

Chyba tu nie ma co chłodzić.

Sam mam większe ale to jest normalka.

Przeprowadź testy CPU i GPU w programie OCCT i wrzuć wykresy temperatur tych podzespołów, powiemy Ci czy tylko Ci się wydaje że jest gorąco, czy faktycznie lepiej dmuchnąć na gorące.

Masz czysto w budzie? Kurzu na radiatorach i wentylatorach nie ma?

Komputer jest co tydzień otwierany i dokładnie czyszczony z kurzu w tym wszystkie radiatory i wentylatory oraz cała buda . Lepiej dmuchać na gorące po później może być za późno . Jak mam ustawić ten program na jaki czas itp :?:

Wystarczy włączyć program, ustawić czas 15-30min (jeżeli domyślna godzina jest za długa), wszystkie opcje domyślne i uruchomić test.