Najlepsze dyski w chmurze

Jakie dyski w chmurze są od lat i są w dużym stopniu zaufane, że nie będą nam “grzebać” w nasze pliki dodane do ich dysku w chmurze, oraz że nie ogłoszą sobie ot tak niespodziewanie zamknięcia dysku i stracimy wtedy wszystkie nasze pliki? Od razu mówię, wszystko ale prócz dysku google, dysk google mam już prawie zapełniony i właśnie szukam innych chmur, nie wiem jakie są najpewniejsze. One drive od microsoft ma jakieś tam wytyczne w regulaminie czego nie można mieć, też pojemność w darmowej wersji nie powala na kolana. Zalezy mi na chmurze która faktycznie jest bezpieczna, która sobie ot tak nie zniknie i właśnie by w darmowej wersji miała troche tego miejsca więcej niż 5 GB

Osobiście to żadnej chmurze nie ufaj jak masz coś prywatnego wysłać to warto to zaszyfrować w jakimś programie typu Veracrypt

https://mega.nz/ da ci 50 GB na koncie darmowym

Co do “prywatności” to ja korzystam z spideroak ale już nie dają kont za darmo ogólnie szyfrukey end to end jak Protonmail i podczas kopi do chmury nie nadpisuje starego pliku tylko zapisuje stary i nowy co chroni pliki przed ransomware