Najlepsze filmiki

NIe wiem czy juz taki temat był ale chciałbym zeby tu pisało sie sie o najbardziej klimatycznych lub po prostu dobrych według własnego uznania :

filmikach z gier i w grach,intrach,zapowiedziach jakie sie widziało

MOje propozycje to

produkty blizzarda (najlepsze ): diablo 2 ,warcraft3 , WOW,starcraft

Zapowiedz z battlefielda 2 jest spoko tam tam gdzie ucekamy na rzece

intro z battlefied 1942 + ta muzyczka

introz DSiege2 moze być

intro z NvNights jak walczymy z minoturem

trochę tego ogładałem ale nie wszysto juz pamiętam jak temat przejdzie cos jeszczę dopisze

Najlepszy filmik to jest z UT2k7! :smiley:

największe wrażenie zrobiły na mnie intro i cutscenki w Tomb Raider :!:

zwłaszcza “vision” kiedy to Lara łączy dwie cześci Sciona po wyjściu z grobowca Tihocana 8) miodzioooo

intro do gran turismo 4 (można sie nawet popłakać, ale bez przesady – świetne wykonanie, klimatyczna muza)

Oraz intro i cutscenki z resident evil 1, 4 (na gamecube)

To właśnie one najbardziej zapadły mi w pamięci.

Filmiki z Starcraft’a oraz W40K:DoW :smiley: :smiley: :smiley:

a na mnie "ostatnimi"czasy wielkie wrażenie zrobiło intro z Tk5 , moc bije w każdym calu podczas prezentacji postaci . muzyka jest tylko “lekko” do bani:/

Filmki z Warcrafta III i dodatku. Jeszcze nie widzialem sliczniejeszczej animacji w grach :wink:

A na mnie wraenie robia animacje tworzone przez square … final fantasy X … to jest to .

I ostatnio naprawde bardzo klimatycznie wprowadzilo mnie w gre intro z Princ of Persia : Warior Within …gdy ksiecia goni cien … i znajduje sie w slepej uliczce i wyjmuje swoje dwa miecze(bez skojarzen :stuck_out_tongue: ) …pieknie to wyglada .

ooooooo tak każda scenka z FINAL FANTASY X była wykonana świetnie i potrafiła wzruszyć ==> podobnie jak juz bardzo stara ale wciąż przez wielu uważana za najlepszą final fantasy VII :wink: