Najlepsze gitarowe granie

Mam zagwostkę. Waszym zdaniem - kto poza Hendrixem, Holdsworthem, Thin Lizzy, Zappą, Kingston Wall oddawał najlepiej gitarowe granie?? A może to co podałem jest za słabe?? Proszę o sumienne odpowiedzi.

a co to ma na celu ? :hmmm:

według mnie temat bezsenosowny :?

gimbo jest fanem gitary więc dajcie mu sie wypowiedzieć :wink:

Tak samo jak wy byście sie spytali która część NFS, GTA, COD, MOH itd najlepsza 8)

Każdy ma inne zainteresowania i uszanujcie to 8)

Moim zdaniem temat jak najbardziej ok :slight_smile:

A celem tego postu może być między innymi dzielenie sie pasją z kolegami z forum oraz poszerzanie informacji na temat swojego hobby :wink:

gimbo ja Ci niestety nie odpowiem na twopje pyatnie bo sie kompletnie nie znam na muzyce i gitarach :stuck_out_tongue: Jak coś to wal z tematem o harleyach do mnie hehe :lol:

Ot to, że ktoś ma takie zainteresowania - a chciałby siędowiedzieć jak się ma świat disco do tego tematu i nie być w konflikcie z moderatorami.

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 22:48

Jak o harleyach to był taki zespół Allman Brothers Band - dwóch z nich się rozbiło na tym samym zakręcie. Swoją drogą nie dodoałem na górze Pana Duana Allmana na gitarze.

dla mnie najlepszy gitarzysta co prawda basowy ale gitarzysta to Fieldy z Korna. jego riffy pprzeginaja pale. nie maja co prawda czystego brzmienia basowego a raczej slychac jak on pociaga za struny i to jest najlepsze

Oraz Munky… Korn rlz :stuck_out_tongue:

Oczywiście Slash (kiedyś z GN’R) - teraz z VR :smiley: