Najlepsze głośniki 2.1 do ok 150zł

Jakie polecacie głośniki 2.1 w cenie do ok 150zł?

Czy są jakieś lepsze w tej cenie od Logitech X-230 2.1 ?

Jakie są najlepsze??

Dlaczego w vobisie ??

Na allegro znajdziesz to samo i o wiele taniej

klik

Czy ja napisałem że w vobisie? tylko linka dałem do opisu i nic więcej.

Allegro odpada ale nie ważne gdzie będe kupował.

Pytanie nadal brzmi Czy są jakieś lepsze w tej cenie (czyli do ok 150zł) od Logitech X-230 2.1 ?

Proszę bardzo przykładowo lepsze od

są Logietch X-240

http://www.allegro.pl/item200980499_sal … _wawa.html

Pzdr :wink:

Mam Creativy P380 od roku Dźwięk jest czyściutki jak łza Polecam tylko Creative!! http://www.allegro.pl/item202460361_glo … r_24m.html

albo te http://www.allegro.pl/item201984462_cre … _fvat.html

Jestem posiadaczem Logitech X-230 i musze powiedzieć, że nie żałuje. Czysty, przyjemny dzwięk, jedyna wada to brak pokrętła do manualnego ustawiania bassów i tonów na głośnikach… trzeba się bawić w windowsie.

Poszukaj czegoś z oferty ModeCom. Zdecydowanie lepsze od wszelkich modeli Logitech czy Creative w tej cenie. Już o tym kiedyś pisałem na tym forum, możesz poszukać.

Ja tez mam Logitech X-230 i jestem bardzo zadowolony.

Pokretlo do ustawienia glosnosci przy glosnikach jest, pokretlo basow na subwooferze jest… no chyba ze ci chodzi o jakis super equalizer.

tylko i wyłącznie creative p380 , no chyba że wolisz słuchać ruskiego radia w logitechach

api tylko i wyłącznie Logitech x-230 posiadam nieco starszą wersję x-230 ale w porównaniu z brata p380 wymiękają … Cóż tu dużo mówić …

A co do pogłosek o ruskim radiu to nigdy czegoś takiego nie miałem :wink:

Ja słyszałem o efekcie ruskiego radia w głośnikach creative ale nie we wszystkich głośnikach tej firmy o logitechach jeszcze nie słyszałem takich pogłosek.

Wziął bym x-240. W tej cenie to chyba najlepszy wybór.

Jaką masz dzwiękówkę? Same głośniki to nie wszystko.

Tylko jest jedna wada X-240 są słabsze od X-230

To i cała masa komentarzy w necie coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepszy wybór.

W czym są lepsze? wyłaczniki z tyłu obudowy, mniejszy zakres czestotliwośći, nie najlepsze basy …ale z pewnością mają więcej WAT.

To jedno, drugie to mi się bardziej 230 podobają, trzecie to nie potrzebuję bajerów w stylu przystawka na jakąś ■■■■■ółkę itp.

Chodzi mi bardziej o jakość i moc dzwieku, no i estetyczne wykonamnie :slight_smile:

Co do Creative inspire p380 i t3100 to spotkałem się z większą liczbą krytycznych opini niz w stosunku do x-230 a też z wyglądu mnie jakoś nie kręcą.

Zatem chyba decyduje się na x-230 :slight_smile:

dzięki wam za opinie.

tiiaa. a na jakiej podstawie tak twierdzisz bo na moc to nowsze są słabsze z tego co widze to jedyny plus to ten sub skierowany do dołu co w x540 dał poprawe basu w porównaniu z x530 ale jest on o 5 w słabszy w tym wypadku tak samo satelity 7 watów różnicy w mocy ogólnej mało ok ale pozatym w głośniku w x240 z tego co widze jest tylko jeden głośnik w satelicie ale z obrazka cięzko stweirdzić czyli lepsze są pewnie x230 :confused:

więc x230 lub creative inspire p380 z tym ,że logi są jednak lepsze :mrgreen:

Chyba nie wierzysz w te zakresy czętotliwości podawane na głośnikach za tą cenę? Po prostu idź i posłuchaj w sklepie, a usłyszysz różnicę. Poproś o podkręcenie basu i głośności, wtedy pojawi się atrakcyjne “pierdzenie”.

ModeComy są większe, mocniejsze i mają zupełnie niezły dźwięk jak na tą cenę (np. MC 9860). Moim skromnym zdaniem biją na głowę polecane tu produkty “większych” marek (w tej kategorii cenowej). Choć ciągle są to tylko marne “pierdziawki”.

Za tą cenę to realna jest moc 32 W jak by pisało 500 W to bym w to nie wierzył Modecom MC-9860 nie bije na głowę Logitecha X-230 bo tak samo gra.

Pisałem o zakresach częstotliwości…

Skoro twierdzisz, że tak samo gra to zapewne tak jest. :wink: