Najlepsze gry cRPG

(Kuter Pl) #1

Podajcie najlepsze gry cRPG

(Konrado121) #2

hymm czy najlepsza to nie wiem ale apewno godna uwagi jest gra GOTHIC 3 (i wcześniejsze części), TES IV: OBLIVION (oraz trzecia część), Fable: Zapomniane opowieści

(Karol Patron) #3

Prince of persia wszystkie części!

(Kubekster) #4

Trudno jest powiedzieć która gra jest najlepsza każdy ma swój gust zatem co innego mu się może podobać tak od siebie polecam serie Gothic i The elder Scrolls Oblivion

(Morgenowsky) #5

:arrow: Baldur's Gate

:arrow: Baldur's Gate 2

:arrow: Icewind Dale

:arrow: Icewind Dale 2

Gry wymienione wyżej są jednymi z lepszych. Nie tylko dla mnie, ale i dla większości graczy. Te gry to po prostu klasyka, więc mógłbyś w nie zagrać. Ostatnio wznowili ich sprzedaż.

:arrow: Saga Baldur's Gate

:arrow: Saga Icewind Dale

Od siebie polecam jeszcze:

:arrow: Gothic 1, 2, 3

:arrow: Morrowind

(Iliadin) #6

zobacz gierkę o nazwie LOKI ,może być ciekawa :mrgreen:

A od kiedy te gry to cRPG?

(Kuter Pl) #8

OD ZAWSZE :? :shock: :silly:

(Kubekster) #9

No właśnie

(Kuter Pl) #10

Moim zdaniem najlepsze gry cRPG to Gothic I, II(Gothic III niejest już taki dobry)

Oblivion też jet świetną grą

(Krzychuu) #11

Moim zdaniem najlepszą gra cRPG jest Gothic i Gothic 2 :wink: W Gothicu 3 nie ma już tego klimatu i jest denna fabuła ;/

(Konrado121) #12

A mi sie tam cała seria gothica podoba, nawet trzecia część chodź ma dużo błędów i wysokie wymagania (na najniższych detalach mi zamulało ale dało sie grac)

(Kuter Pl) #13

Dzięki za odpowiedzi w gotchica i obliwona już grałem terza zakupie Gre FABLE - Zapomniane Opowieści i

Baldur's Gate

Baldur's Gate 2

Icewind Dale

Icewind Dale 2

W takiej właśnie kolejności. :slight_smile: :wink:

(Dragon Wings) #14

Polecam ci ją, moim zdaniem gra świetna i przeszedłem ją kilka razy :slight_smile:

Co do reszty: nic nie pobije klimatu G1 :slight_smile: G3 może się gonić, podobnie jak TES : IV, bo imo , Morek i G1 były najlepszymi grami z tych dwóch serii.

Pozdrawiam

(Kuter Pl) #15

Ostatnio niemiałem co robić więc wszedęm sobie na strone microsoft-u i znalazłem częś poświęconą o grach z tego co wyczytałem to jeżeli system masz orginalny to gry (microsoftu oczywiście ) czy zakupisz czy ściągniesz nielegalnie to będą działały bez żadych kompinacji czy to prawda czy coś źle przedłumaczyłem (tekst był po angielsku) :lol: :mrgreen: :smiley:

Złączono Posta : 21.08.2007 (Wto) 1:57

a właśnie gra fable jest twożona przez studio microsoft game i czy jeżeli sciągne ją nielegalnie to będzie leglna czy jednak kupić orginał w sklepie

(post powyżej odnosi się do tego)

Złączono Posta : 22.08.2007 (Sro) 20:32

macie jesz jakieś propozycje

Złączono Posta : 22.08.2007 (Sro) 20:34

*jeszcze