Najlepsze gry cRPG

Podajcie najlepsze gry cRPG

hymm czy najlepsza to nie wiem ale apewno godna uwagi jest gra GOTHIC 3 (i wcześniejsze części), TES IV: OBLIVION (oraz trzecia część), Fable: Zapomniane opowieści

Prince of persia wszystkie części!

Trudno jest powiedzieć która gra jest najlepsza każdy ma swój gust zatem co innego mu się może podobać tak od siebie polecam serie Gothic i The elder Scrolls Oblivion

:arrow: Baldur’s Gate

:arrow: Baldur’s Gate 2

:arrow: Icewind Dale

:arrow: Icewind Dale 2

Gry wymienione wyżej są jednymi z lepszych. Nie tylko dla mnie, ale i dla większości graczy. Te gry to po prostu klasyka, więc mógłbyś w nie zagrać. Ostatnio wznowili ich sprzedaż.

:arrow: Saga Baldur’s Gate

:arrow: Saga Icewind Dale

Od siebie polecam jeszcze:

:arrow: Gothic 1, 2, 3

:arrow: Morrowind

zobacz gierkę o nazwie LOKI ,może być ciekawa :mrgreen:

A od kiedy te gry to cRPG?

OD ZAWSZE :? :shock: :silly:

No właśnie

Moim zdaniem najlepsze gry cRPG to Gothic I, II(Gothic III niejest już taki dobry)

Oblivion też jet świetną grą

Moim zdaniem najlepszą gra cRPG jest Gothic i Gothic 2 :wink: W Gothicu 3 nie ma już tego klimatu i jest denna fabuła ;/

A mi sie tam cała seria gothica podoba, nawet trzecia część chodź ma dużo błędów i wysokie wymagania (na najniższych detalach mi zamulało ale dało sie grac)

Dzięki za odpowiedzi w gotchica i obliwona już grałem terza zakupie Gre FABLE - Zapomniane Opowieści i

Baldur’s Gate

Baldur’s Gate 2

Icewind Dale

Icewind Dale 2

W takiej właśnie kolejności. :slight_smile: :wink:

Polecam ci ją, moim zdaniem gra świetna i przeszedłem ją kilka razy :slight_smile:

Co do reszty: nic nie pobije klimatu G1 :slight_smile: G3 może się gonić, podobnie jak TES : IV, bo imo , Morek i G1 były najlepszymi grami z tych dwóch serii.

Pozdrawiam

Ostatnio niemiałem co robić więc wszedęm sobie na strone microsoft-u i znalazłem częś poświęconą o grach z tego co wyczytałem to jeżeli system masz orginalny to gry (microsoftu oczywiście ) czy zakupisz czy ściągniesz nielegalnie to będą działały bez żadych kompinacji czy to prawda czy coś źle przedłumaczyłem (tekst był po angielsku) :lol: :mrgreen: :smiley:

Złączono Posta : 21.08.2007 (Wto) 1:57

a właśnie gra fable jest twożona przez studio microsoft game i czy jeżeli sciągne ją nielegalnie to będzie leglna czy jednak kupić orginał w sklepie

(post powyżej odnosi się do tego)

Złączono Posta : 22.08.2007 (Sro) 20:32

macie jesz jakieś propozycje

Złączono Posta : 22.08.2007 (Sro) 20:34

*jeszcze