Najlepsze gry na symbiana

Jaka jest wedlug was najlepsza gra na symbiana ,chodzi mi o super grafiką ,albo ciekawa w graniu,chodzi ma na platforme s60 v3.Pozdrawiam

najlepiej zainstalowac emulator game boya advance i do tego romy np. super mario bros 4 :smiley:

grałeś na emulatorze?

nawet na najlepszym procku niemiłosiernie tnie…

wlasnie ze niegralem na emulatorze,ale nokia 6120 ktorą mam ma procka 370 mhz wiec niepowinno sie raczej tnąc,a tak wogole niemam pojecia co to jest emulator,pomoz

wiesz co? na procku 500MHz (komputer) i 256mb ram i GF FX 5200 się tnie…

nawet na N95 8GB się tnie…

to daj mi jakoms gre to sie przekonam czy bedzie mi sie tez cielo,wyslij mi na meila-klopas

po pierwsze nie wysyłam plików na mejla tylko uploaduje na neta…

może inni też chcą nie?

gra: Mortal Kombat Tournament Edition

zajmuje 16mb…

link:

http://*********

klikasz Request download link

a potem Download file

PS. jak sie da to wyłącz dźwięk… bo i tak będzie się zacinał. BTW odciążysz troche proca…

mam problem z tym Mortal Kombat Tournament Edition,sciąflem na dysk i plik jest w formacie-gda,JAK to zainstalowac na telefonie,nokia 6120c,przeciesz symbian oblsuluguje tylko sisx i rar???pomoz

Linka do gry musiałem wywalić, bo chyba zbyt legalne to nie było.

Tym razem bez konsekwencji się obejdzie, ale następnym razem poleci ostrzeżenie.

Wiem że temat jest stary,ale może odpowiem komuś kto w przyszłości będzie szukał odpowiedzi.

Ja mam Nokię 6650d.

Jej procesor to ok.200 mhz czyli bardzo mało.

Mimo to KAŻDA gra na emulatorze vBag działa płynnie.

  • Pokemon Red Fire

  • Need for Speed Underground

  • Megaman Zero 1,2,3,4

I tak dalej.

Oprócz wymienionych grałem na tej Nokii w około 30 gier na GBA i zero lagów(ale trzeba wyłączyć dźwięki bo i tak się będą ciąć)

A jeśli chodzi o gry po prostu na symbiana to na pewno jest to Assassin’s Creed.

Sky Force Reloaded akurat jest w ovi store za darmo do sciagniecia. Wszystkie gry spod szylku Infinite Dreams godne sa polecenia.