Najlepsze gry na symbiana

(Megalukasz) #1

Jaka jest wedlug was najlepsza gra na symbiana ,chodzi mi o super grafiką ,albo ciekawa w graniu,chodzi ma na platforme s60 v3.Pozdrawiam

(Filip Turek) #2

najlepiej zainstalowac emulator game boya advance i do tego romy np. super mario bros 4 :smiley:

(klopas) #3

grałeś na emulatorze?

nawet na najlepszym procku niemiłosiernie tnie...

(Megalukasz) #4

wlasnie ze niegralem na emulatorze,ale nokia 6120 ktorą mam ma procka 370 mhz wiec niepowinno sie raczej tnąc,a tak wogole niemam pojecia co to jest emulator,pomoz

(klopas) #5

wiesz co? na procku 500MHz (komputer) i 256mb ram i GF FX 5200 się tnie...

nawet na N95 8GB się tnie...

(Megalukasz) #6

to daj mi jakoms gre to sie przekonam czy bedzie mi sie tez cielo,wyslij mi na meila-klopas

(klopas) #7

po pierwsze nie wysyłam plików na mejla tylko uploaduje na neta...

może inni też chcą nie?

gra: Mortal Kombat Tournament Edition

zajmuje 16mb...

link:

http://\*\*\*\*\*\*\*\*\*

klikasz Request download link

a potem Download file

PS. jak sie da to wyłącz dźwięk... bo i tak będzie się zacinał. BTW odciążysz troche proca...

(Megalukasz) #8

mam problem z tym Mortal Kombat Tournament Edition,sciąflem na dysk i plik jest w formacie-gda,,JAK to zainstalowac na telefonie,nokia 6120c,przeciesz symbian oblsuluguje tylko sisx i rar????pomoz

Linka do gry musiałem wywalić, bo chyba zbyt legalne to nie było.

Tym razem bez konsekwencji się obejdzie, ale następnym razem poleci ostrzeżenie.

(Dante Kan) #10

Wiem że temat jest stary,ale może odpowiem komuś kto w przyszłości będzie szukał odpowiedzi.

Ja mam Nokię 6650d.

Jej procesor to ok.200 mhz czyli bardzo mało.

Mimo to KAŻDA gra na emulatorze vBag działa płynnie.

• Pokemon Red Fire

• Need for Speed Underground

• Megaman Zero 1,2,3,4

I tak dalej.

Oprócz wymienionych grałem na tej Nokii w około 30 gier na GBA i zero lagów(ale trzeba wyłączyć dźwięki bo i tak się będą ciąć)

A jeśli chodzi o gry po prostu na symbiana to na pewno jest to Assassin's Creed.

(olmeca) #11

Sky Force Reloaded akurat jest w ovi store za darmo do sciagniecia. Wszystkie gry spod szylku Infinite Dreams godne sa polecenia.