Najlepsze gry RPG?

Elo., zna ktoś gry rpg typu: lineage II flyff? Grałem już w lineage II, metin 2 flyff,diablo. Znacie jakieś inne? Darmowe gry? :stuck_out_tongue:

4story

D&D

To nie są (prócz Diablo) RPG, tylko MMORPG. To tak nawiasem mówiąc.

A z takich, czyli MMO, to polecić mogę:

  • [*:1dfpxuhn]Silkroad

Nawiasem mówiąc Dibalo też nie jest RPG, tylko action RPG:) A z RPG (niestety nie darmowe) to polecam stare ale jare Baldur’s Gate, Neverwinter 1 i 2, Gothic III, no i na deser Wiedźmina :]

Już się nie rozbijajmy na to wszystko ^_-

Jeśli chodzi w takim razie też o RPG, to dorzucam:

  • [*:1g5c0jxb]Dungeon Siege 1 i 2

o.O dzięki, teraz będę miał co robić, a może gracie w jakąś bo tak samemu nuda się gra;/

Gothic I

Gothic II

i od biedy Gothic III (dwie poprzednie części były lepsze)

A z mmorpg to króluje World of Warcraft

hmm no World of Warcraft bym sobie zagrał, a gra ktoś? a chodziło mi gry o MMORPG zapomniałem dopisać, sorrka. WoW nie jest czasem płatny?

Tak, WoW jest płatny. Ale wart tych pieniędzy które trzeba zapłacić za abonament.

Do Wow’a są prywatne servery które są darmowe, ale to nie to co gra na płatnym.

Które są nielegalne i grając na nich okradasz twórców gry.

Call of Duty! Najlepsza rpgówka jaką znam! wypasiona grafika, grywalność na wysokim poziomie i możliwości nieograniczone udanej zabawy. Ostatnio sobie nawet kupiłem pełna wersja na 3kropki.pl żeby mieć co postawić na półce:) i jeszcze wpadłem na jakiś “nałóg” kolekcjonerski i postanowiłem wszystkie rpgi sprezentować sobie w pełnych wersjach. A, że obecnie gry są tanie i łatwo dostępne w sklepach internetowych to nie wymaga jakiegoś dużego wysiłku.

franek40 , od kiedy CoD to gra RPG?

minimalna pomyłka :stuck_out_tongue: tak to jest po całym dniu pracy :!: fpska to jest, ale nie umniejsza to temu, że jest dobra i godna polecenia dla wszystkich fanów ostrego takich gier

Ja polecam Buldurs Gate, Obvilion, obie części Gothica, fallout 1 i 2 (gra stara ale jara, posiadająca nieziemski klimat i przedstawiająca smutny krajobraz ziemi po wojnie nuklearnej), Sacred 1 i 2 ( choć to action RPG nastawione na rąbankę to gra się w ten tytuł bardzo przyjemni :smiley: )