Najlepsze gry RPG?

(Cs1020) #1

Elo., zna ktoś gry rpg typu: lineage II flyff? Grałem już w lineage II, metin 2 flyff,diablo. Znacie jakieś inne? Darmowe gry? :stuck_out_tongue:

(Konrad93) #2

4story

(system) #3

D&D

(Hitm3n) #4

To nie są (prócz Diablo) RPG, tylko MMORPG. To tak nawiasem mówiąc.

A z takich, czyli MMO, to polecić mogę:

• [*:1dfpxuhn]Silkroad

(Sidhmor) #5

Nawiasem mówiąc Dibalo też nie jest RPG, tylko action RPG:) A z RPG (niestety nie darmowe) to polecam stare ale jare Baldur's Gate, Neverwinter 1 i 2, Gothic III, no i na deser Wiedźmina :]

(Hitm3n) #6

Już się nie rozbijajmy na to wszystko ^_-

Jeśli chodzi w takim razie też o RPG, to dorzucam:

• [*:1g5c0jxb]Dungeon Siege 1 i 2

(Cs1020) #7

o.O dzięki, teraz będę miał co robić, a może gracie w jakąś bo tak samemu nuda się gra;/

(krzysiekx) #8

Gothic I

Gothic II

i od biedy Gothic III (dwie poprzednie części były lepsze)

A z mmorpg to króluje World of Warcraft

(Cs1020) #9

hmm no World of Warcraft bym sobie zagrał, a gra ktoś? a chodziło mi gry o MMORPG zapomniałem dopisać, sorrka. WoW nie jest czasem płatny?

Tak, WoW jest płatny. Ale wart tych pieniędzy które trzeba zapłacić za abonament.

(krzysiekx) #11

Do Wow'a są prywatne servery które są darmowe, ale to nie to co gra na płatnym.

Które są nielegalne i grając na nich okradasz twórców gry.

(Grzegorzmh) #13

Call of Duty! Najlepsza rpgówka jaką znam! wypasiona grafika, grywalność na wysokim poziomie i możliwości nieograniczone udanej zabawy. Ostatnio sobie nawet kupiłem pełna wersja na 3kropki.pl żeby mieć co postawić na półce:) i jeszcze wpadłem na jakiś "nałóg" kolekcjonerski i postanowiłem wszystkie rpgi sprezentować sobie w pełnych wersjach. A, że obecnie gry są tanie i łatwo dostępne w sklepach internetowych to nie wymaga jakiegoś dużego wysiłku.

franek40 , od kiedy CoD to gra RPG?

(Grzegorzmh) #15

minimalna pomyłka :stuck_out_tongue: tak to jest po całym dniu pracy :!: fpska to jest, ale nie umniejsza to temu, że jest dobra i godna polecenia dla wszystkich fanów ostrego takich gier

(Ssoske) #16

Ja polecam Buldurs Gate, Obvilion, obie części Gothica, fallout 1 i 2 (gra stara ale jara, posiadająca nieziemski klimat i przedstawiająca smutny krajobraz ziemi po wojnie nuklearnej), Sacred 1 i 2 ( choć to action RPG nastawione na rąbankę to gra się w ten tytuł bardzo przyjemni :smiley: )