Najlepsze gry XXI wieku

Witam wszystkich pomyślałem sobie żeby pogadać o najlepszych (waszym zdaniem) grach XXI wieku. CZEKAM NA WASZE KOMENTARZE I POWODY DLA KTÓRYCH TE GRY MAJĄ BYĆ NAJLEPSZE! !!

turbin15ns.gif

mjbanner4yn.gif

World Of Warcraft…

Chyba będzie to PRO EVOLUTION SOCCER 2. Powód - gram w nią od momentu kiedy wyszła po dziś dzien, rozegrałem 36 sezonów w ML, kilkaset meczy towarzyskich, kilkaset z kumplami i nadal mi sie nie nudzi. Świetna żywotnośc i realizm to to co decyduje.

Od tygodnia mam również TEKKEN 5 i musze przyznać iż jest to równiez swietna gra - grafika, muzyka, żywotność. Uważam, iz o sukcesie gry decyduje to ostatnie dlatego podaje te gry.

Mógłbym jeszcze podać serie resident evil, tomb raider, gran turismo, GTA, i wiele innych ale te uważam za najlepsze.

PS. był już taki temat ? :?

a to nie czasem isspro a nie pro evolution? I tak bardzo lubie grac w pesa2. to jest gra !!

nie bardzo rozumiem :slight_smile:

Są dwie piłki kopane od konami. Jedna wspomniania przeze mnie PRO EVOLUION SOCCER od konami tokyo, natomiast druga od konami osaka (chyba) i nazywa się international superstar soccer. W przeciwieństwie do PES jest to denna odmiana fify

Moja propozycja: Wanted Guns. Jest to jedna z najlepszych produkcji XXI wieku - więcej takich !!

Quake 1,2,3,4,chyba każdy gracz grał przynajmiej w jedną część,Far Cry,starsza już gra,a grywalna,nie zapominajcie o Diablo,Starcrafcie,Settlersach,nie jeden gracz zarywał noce

atari - montezuma,s revenge

commodore - iron lord, seek an destroy, pirates

amiga - another world, deuteros, syndycate, settlersi, gunship 2000, epic (fajna kosmiczna strzelanka ze stajni ocen), ishar, ishar 2, lost patrol, dungeon master, black crypt

pc - halflife1, hexen, gothic, system shock, terminator future shock

kurde wiecej nie pamietam, a bedzie jeszcze tego spooorooo… :slight_smile:

Amiga - Another World,Flashback,Giana Sisters,Turrican,Alien Breed,Lotus,Boulder Dash na Atari i chyba C64 - pomysł tak samo powielany jak Tetris,na PC to Rock And Diamonds,Digging Jim,Supaplex,Desert Strike - latasz śmigłowcem,ratujesz ludzi,tankujesz paliwo i wykonujesz różne misje

GOTHIC-wszystkie czesci :).

No i moze jeszcze Max Payne

oo wlasnie! Turrican byl super na Amisi do dzisiaj mam mody z tej gry… :slight_smile:

popieram =D>

Need for Speed [cała seria]

Mafia [kiedy ta druga część ? :wink:]

Heroes

Worms :smiley:

więcej grzechów nie pamiętam :stuck_out_tongue:

nie zapomnieć to znakomitych shooterach :lol:

Call (all :stuck_out_tongue: )

Medal of Honor (all :stuck_out_tongue: )

Hidden & Dangerous 2

Band of Brothers

Half Life 2

:wink:

Fahrenheit -Bardzo fajne połączenie przygodówki ze zręcznościówką :wink: oraz super fabuła :smiley: .

18 Wheels of steel-cała seria -bo lubie takie gry :stuck_out_tongue:

Camageddon TDR2000 -za dobrą kontynuację poprzednich części :wink:

Tak a propos konia :stuck_out_tongue:

Czy gry na Amigę i Katarynykę są grami XXI wieku 8)

O innych wymienianych starociach już nie wspomnę :stuck_out_tongue:

Half - Life(all)

Call of Duty(1; UO; 2)

Medal of Honor(AA;PA)

Prince of Persie(SofT; WW)

Mafia

GTA [wszystkie]

NFS [cala seria]

Harry Potter - bo jest fajny

tym postem mnie posłales na ziemie… :lol:

Jestem wielkim fanem HP, ale za grami nigdy nie przepadalem z tego cyklu (ale jednak miłosc do serii była wieksza bo “komnate tajemnic” przeszedłem 4 razy) :lol:

Cżęsto biją grywalnością obecne tytuły i są odświeżane,przykłady to arkanoid - freewarowy beat ball na PC i tysiące innych wersji

Świetne bijatyki - Street Fighter,International Karate,pokaż mi na PC tak dobre gry,zobacz po tylu latach o nich pamiętamy,nie chodzi o to,czy do gry musisz mieć GF 6600,albo Radeon 9800,żeby zagrać,ale o grywalność