Najlepsze odtwarzacze filmów

Witam! !!

SubEdit Player ma taką możliwość o której mówisz :wink:

Ja sam go głównie używam do filmów :slight_smile:

oczywiście że AllPlayer :stuck_out_tongue: :wink:

Dlaczego w ankiecie są wymienione tylko odtwarzacze dla Windows?

Korzystam tylko z Windowsa XP, ale jeśli czujesz się pokrzywdzony, umieszczę także odtwarzacze linuxowe.

AllPlayer oczywiści jest naj naj…

:mrgreen: brawo SeBoLaS

AllPlayer - dla mnie najlepszy :smiley:

Media Player , ewentualnie Xine

wg mnie najlepszy jest SubEdit Player. ma mnóstwo przydatnych funkcji, jest polski i oczywiście darmowy 8)

Przez AllPlayera musiałem kiedyś system stawiać od nowa.

Teraz tylko i wyłącznie VLC Player nr1 player dowód :slight_smile:

Dlaczego nie ma tu jetAudio ??

Pewnie dlatego iż kojarzy się on z odtwarzaczem muzyki, nie filmów. To samo mozna o Winampie powiedzieć.

Ja używam od bardzo dawna SubEdit Playera i bym go nie zamienił 8)

MPlayer oczywiscie, którego tu brak tak jak i innych playerów na inne systemy operacyjne…

Jeszcze jedno… czemu tytuł w niepolskim języku ? to jakaś nowa moda ?

subedit przedewszystkim, ale ostatnio testowałem kilka różnych playerów i musze powiedzieć że pozytywnie zaskoczyły mnie dwa:

KMplayer i GomPlayer, co prawda nie mają wszystkich funkcji co subedit ale są wg mnie dobre i mają ładny wygląd :smiley:

Żaden ;/ ja lubie korzystać z starego, dobrego Classic Media Player :smiley:

Ty uczyłeś się kiedyś angielskiego? Na moje oko powinno być The best film player albo Best of film players… Z resztą możliwości jest dużo, ale twój twór nie jest zbyt poprawny.

A głos oddałem na ALLPlayer - dużo opcji, łatwy w obsłudze.

fourplay no właśnie w tym problem, ze on nie zna nawet trochę angielskiego, bo gdyby znał to wiedziałby, że GOM Player posiada te dwie opcje, o których wspomniał tylko trzeba je uaktywnić poprzez zaznaczenie i są to:

Play from the latest point i Auto save latest file to playback list w Preferences zakładka General.

A Playliste włącza się klawiszem F8 albo pierwszym przyciskiem z prawej strony odtwarzacza pod regulatorem głośności.

P.S. Oddałem głoś oczywiście na GOM Player :slight_smile:

To, że napisałem, co powinien mieć odtwarzacz nie oznacza, że nie wiem, jak to włączyć itp. Ja cały czas mam na kompie CinemaPlayer, którego niestety nie umieściłem w ankiecie. Spełnia on właściwie wszystkie moje wymagania, chociaż nie jest specjalnie rozbudowany.

a gdzie media player classic?? :o

Od dawna korzystam z SubEdit Playera .