Najlepsze Programy na Androida oraz Igo!

Witam, kupiłem dzisiaj HTC wildfire S i oczywiście chciałem sobie zainstalować rózne aplikacje… niektóre już sciągłem z Adroid Market ale teraz prośba do was abyście podali mi najlepsze i najbadziej potrzebne programy do tego fona oraz najlepsze stronki z programami … , skąd moge sciągnąc również program do nawigacji IGO bo podobno jest dobry , darmowy a na android market nie mogę znaleźć…:confused:

Kolejną moją prośbą jest czy da się zrobić tak aby aplikacje sciągane z Adroid Market zostału od razu instalowane na karcie pamięci a nie komórki?? oraz czy da się usunąc te wgrane od nowości gry i rózne bzdury …??

moje gg 1112057 ! dzięki z góry:)

Na forum obowiązuje regulamin:

regulamin-forum-serwisu-dobreprogramy-t210226.html

Radzę jak najszybciej się z nim zapoznać ze szczególnym zwróceniem uwagi na punkt 1.2

Post --> Kosz

czy moglibyście podać nazwy tych programów ??:smiley: itp ?:smiley: bo linków nie można dawać chyba:D albo jakoś pomóżcie;)

No to najlepsza strona z programami i najpewniejsza, co nie znaczy że 100% pewna to https://market.android.com/, więc raczej tu szukaj.

Ale chyba na iOS.

Właśnie niektóre mi się instalują od razu na karcie SD, nie wiem od czego to zależy.

Trzeba zrootować telefon i wgrać Root Uninstallera. Wklep forum android w wyszukiwarkę i wejdź w pierwsze lepsze, masz milion tutoriali których nie ma sensu tu wklejać.

Tu masz :slight_smile:

https://market.android.com/?hl=pl

http://forum.android.com.pl/

http://www.ipmart-forum.pl/index.php

http://forum.xda-developers.com/