Najlepsze Ramu do OC

Jakie ramy ( model i firma ) 2 gigowych ( 1 kosc ) na magistrali 800MHz polecacie na oc ( do kompa mam zamiar 4 takie włożyć )

podajcie tylko modele i opis dlaczego właśnie :slight_smile: jak chcecie mi dać linki na allegro to lepszy by były na ebaya

Crucial Batalistix i Goodram Pro 900 :slight_smile:

Hmm… ja polecam Goodramy PRO 900. Obojętnie jaka pojemność, znakomicie się kręcą… A ze swojej strony, to polecam pamięci A-Daty Vitesta Extreme 800+… U mnie wspaniale dają sobie radę :wink:

No i oczywiście zapomniałem o Crucial Ballistix :slight_smile:

Crucial Batalistix! !!

Goodram Pro 900 też są dobre , ale Crucial najlepsze

Do kręcenia dobre są Crucial Batalistix.

Crucial Batalistix.

Goodramy Pro są najlepsze do kręcenia z RAM-ów na Micronach D9GMH, tyle, że są nieosiągalne. Cena za komplet 2x1GB to ok. 220zł. Dla ciebie najlepiej byłoby wziąć z allegro Crucial ballistix 2x1GB.

Pytanie - na diabła ci 8 giga ramu? Chyba nie zrozumiałeś ironii, jaką były przepełnione nasze posty w innym topicu :stuck_out_tongue:

Napisałem że nie chce z allegro bo tam robią większe przekręty niż w polskiej skarbówce

Czemu aż 8GB? :

  1. Bo chce mieć dużo

  2. Bo tyle mi pociągnie płyta główna

  3. Dla szpanu :stuck_out_tongue:

Bez sensu… jak już tak bardzo chcesz mieć dużo RAM-u to weź 4GB i też będzie tak ceniony przez Ciebie SZPAN(może głupota? :wink:

bierz 4Gb góra i się nie ośmieszaj nawet

8GB jest wykorzystywane tylko przez grafików komputerowych pracujących na 64-bit systemach i w komputerach serwerowych

Właśnie - masz system 64-bitowy?

Szpan nie jest przezemnie ceniony ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi…

czyli dla mnie Crucial ballistix są najlepszym rozwiązaniem?

Tak. 2x1GB.

Co najwyżej 4x1gb bo ma Viste 64bit

Dla szpanu weź sobie Kingstony 8 GB :stuck_out_tongue: Bo 8GB nie zaszpanujesz przed kolegami którzy się choć cit znają :stuck_out_tongue:

Jeżeli nie chcesz kupować na allegro.pl to zapomnij o Crucialach :smiley:

dobra dzięki

jak będę kupował i bede mial jakieś wątpliwości to napisze

dzięki