Najlepsze Ramu do OC

(ProTofik) #1

Jakie ramy ( model i firma ) 2 gigowych ( 1 kosc ) na magistrali 800MHz polecacie na oc ( do kompa mam zamiar 4 takie włożyć )

podajcie tylko modele i opis dlaczego właśnie :slight_smile: jak chcecie mi dać linki na allegro to lepszy by były na ebaya

(Efes14) #2

Crucial Batalistix i Goodram Pro 900 :slight_smile:

(Piotrj7) #3

Hmm… ja polecam Goodramy PRO 900. Obojętnie jaka pojemność, znakomicie się kręcą… A ze swojej strony, to polecam pamięci A-Daty Vitesta Extreme 800+… U mnie wspaniale dają sobie radę :wink:

No i oczywiście zapomniałem o Crucial Ballistix :slight_smile:

(Seba65310) #4

Crucial Batalistix! !!

Goodram Pro 900 też są dobre , ale Crucial najlepsze

(ProTofik) #5

Do kręcenia dobre są Crucial Batalistix.

(Seba65310) #7

Crucial Batalistix.

(Darth ReX) #8

Goodramy Pro są najlepsze do kręcenia z RAM-ów na Micronach D9GMH, tyle, że są nieosiągalne. Cena za komplet 2x1GB to ok. 220zł. Dla ciebie najlepiej byłoby wziąć z allegro Crucial ballistix 2x1GB.

Pytanie - na diabła ci 8 giga ramu? Chyba nie zrozumiałeś ironii, jaką były przepełnione nasze posty w innym topicu :stuck_out_tongue:

(ProTofik) #9

Napisałem że nie chce z allegro bo tam robią większe przekręty niż w polskiej skarbówce

Czemu aż 8GB? :

1. Bo chce mieć dużo

2. Bo tyle mi pociągnie płyta główna

3. Dla szpanu :stuck_out_tongue:

(Piotrj7) #10

Bez sensu… jak już tak bardzo chcesz mieć dużo RAM-u to weź 4GB i też będzie tak ceniony przez Ciebie SZPAN(może głupota? :wink:

(Mateusz 931) #11

bierz 4Gb góra i się nie ośmieszaj nawet

(Darth ReX) #12

8GB jest wykorzystywane tylko przez grafików komputerowych pracujących na 64-bit systemach i w komputerach serwerowych

Właśnie - masz system 64-bitowy?

(ProTofik) #13

Szpan nie jest przezemnie ceniony ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi…

czyli dla mnie Crucial ballistix są najlepszym rozwiązaniem?

(Darth ReX) #14

Tak. 2x1GB.

(Mateusz 931) #15

Co najwyżej 4x1gb bo ma Viste 64bit

(Efes14) #16

Dla szpanu weź sobie Kingstony 8 GB :stuck_out_tongue: Bo 8GB nie zaszpanujesz przed kolegami którzy się choć cit znają :stuck_out_tongue:

Jeżeli nie chcesz kupować na allegro.pl to zapomnij o Crucialach :smiley:

(ProTofik) #17

dobra dzięki

jak będę kupował i bede mial jakieś wątpliwości to napisze

dzięki