Najlepsze słuchawki bezprzewodowe do 350 zł

Witam,
Chciałbym kupić jakieś dobre nauszne słuchawki bezprzewodowe do 350 zł. (Chyba że będzie warte dopłaty tych 50 zł). Szukam najlepszej jakości dźwięku za te pieniądze. Są jakieś modele warte polecenia?

W temacie o słuchawkach niżej masz SH HD 4.40BT. Idź do sklepu i posłuchaj czy ci pasują, ja takie wybrałem przesłuchawszy ponad 30 rodzajów w przedziale ceny 200-500zł. Ale każdy ma inne upodobania i inny słuch.

Są jakieś inne alternatywy? Chciałbym mieć porównanie tych najlepszych.

Najlepszych? Cóż, w tej cenie to nie bardzo jest wybór, trudno o solidne z kablem a co dopiero bezprzewodowe. Dźwiękowo wszelkie JBL, Sony, Edifier itp. w tej cenie są zauważalnie gorsze, aczkolwiek mogą mieć inne zalety, np. dłuższy czas pracy na baterii, mniejszą wagę itp.

4.40BT najbardziej mi przypominają taniochę od Grado, czyli SR60, oczywiście ani tej lekkości, ani przestrzeni, ale jest jak na taką cenę nieźle. No i w Grado po 3 latach mi się przewód połamał na łączeniu a w SH tylko zmieniałem piankę, bo zgubiłem gdzieś.

Kup sobie jakie ci się podobają tylko żeby nie miały „CALL” bo jest problem wtedy z Windows.

Mam JBL za około 200zł i nie jest źle. Także JBlki są ok moim zdaniem :slight_smile:

Jak 4.40BT wypadają na tle philips ph805 lub Pioneer SE-MS7BT? Warto się nimi zainteresować?

Jak Pioneer nie wiem, bo nie słyszałem, na pewno mają niższą dynamikę i to sporo
113 dB vs 90 dB, a Philips to jest klasa oczko lepsza od Manty, podejrzewam, że jakaś chińszczyzna w tych obudowach markowana Philips.

Najlepsze jest to że sennheisery są w tym momencie nie do kupienia.