Najlepsze statystyki na stronę

szukam najlepszych i najbardziej wiarygodnych statystyk które będą pokazywać:

Ilość użytkowników online

Ilość wejsć na stronę dzisiaj

Ilość wejsć na stronę ogólnie

niee chodzi mi o stat4u czy coś takiego

No to o co? Liczniki? Google analytics?

masz na stronach nieraz w menu

Online: 56

Dzisiaj: 4284

Ogólnie: 5121891

skąd ściągnąć takie statystki aby działały na WordPResie ?

Jest taki plugin do WordPressa. Nie wiem jak się on nazywa, ale poszukam i dam znać…

czekam z niecierpliwością :slight_smile:

jesli chcesz tylko to co napisales to najlepiej napisz własne staty w PHP (ewentualnie + MySQL)

albo skorzystaj z gotowcow -> http://www.google.pl

Mam takie coś. Czytałem jednak, że mogą być z nim problemy…

btw. Nie czekaj, tylko sam szukaj :smiley:

a jak się instaluje wtyczki do wordpresa?

No tak z pamięci: wrzucasz te pliki z paczki do wp-content/plugins i potem w panelu admina je instalujesz…

A nie lepiej po prostu edytować szablon strony i w określonym miejscu wklić kod zliczający odwiedziny?

Moim zdaniem nie, ponieważ jak się zachce wyłączyć, to sobie dezaktywujesz w panelu i tyle. Tak to jest więcej roboty…

Przecież do każdego pluginu jest dołączona instrukcja …

włączyłem tą wtyczkę, teraz jak ją wprowadzić w życie?

wszystko jets po angielsku a ja jestem słaby z angielskiego :frowning:

Skoro włączyłeś, to powinna działać :slight_smile: Zobacz jeszcze w ustawieniach wyglądy, masz tam Presentation, czy coś. I zobacz, czy tam nie możesz jakby wrzucić tego dodatku do panelu bocznego. (Mam nadzieję, że się wyraziłem jasno ^^)

ale to chyba trzebba wprowadzić jakiś kod w miejscu w którym się chce żeby wyświetlało?

Nieee… to jest plugin, wszystko powinno się zrobić “samemu”, tylko trzeba odpowiedznio skonfigurować… (chyba). Szukaj w pluginach w PA jakiś opcji od tego moda. Najlepiej przejdź pokolei cały panel.

opcje znalazłem, ale wszytsko tam jest po angielsku ;/