Najlepsze sterowniki do płyty asus a8ne

Witam

Poszukuje najlepszych sterowników do płyty głównej asus a8ne (czasami piszą a8n-e)…

Oraz karty dźwiękowej tej płyty… bo zainstalowałem jakieś sery ale karty dźwiękowej nie ma więc wywaliłem.

Teraz proszę Was o pomoc, bo ja się na tym dobrze nie znam…

Tak Xp

Nie wiem co jest, ale instalowałem już 3 razy stery od karty dźwiekowej i nadal nie działa dźwięk.

W systemie jak włącze muzyke niby odtwarza ale nie słychać dźwieku…;/ nie wiem co jest;/

Włącz “Menadżer urządzeń” i napisz przy jakich urządzeniach masz znaki zapytania lub wykrzykniki.

Więc tak, w “menedżeże urzadzeń” jest tylko jeden pytajnik z wykrzyknikiem - Nieznane urządzenie. Ale otworzyłem to i lokalizacja było napisane na ALL-IN-WONDER X600 Series… dzwine bo karte graficzna mam ATI Radeon X600 (a sterowniki juz instalowałem)

Czyli w tym przypadku jest tez coś ze sterami z arty graficznej, jak możecie to podajcie linka do sterów z tej karty graficznej.

A od głosu nic nie znalazłem…;/ Czyli chyba jest coś z płyta nie tak …;/

Czy w menadżerze urządzeń widoczna jest Twoja karta dzwiękowa? Jeśli nie, to może jest w Biosie wyłączona?

Co do sterowników karty graficznej to najlepiej wejść na stronę jej producenta: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx i wybrać odpowiedni system i model karty.

Sprawdziłem już wszystko, czyli w menedżeże karta jest widoczna, w biosie jest włączona, dźwięk jest na fulla, głosniki sprawdzałem na 2 kompie. Jak instalowałem jakies stery i nie dzialaly to wywalalem i dopiero wtedy instalowalem nowe, nie było żadnego błędu. Wszystko jest dobrze podłączone.

Podłączam 2 głośniki typowe do komputewów, i w karcie dźwiekowej mam 3 wejścia: róznowe, zielone, niebieskie. Ja zawsze podłaczam do zielonego, probowalem tez to niebieskiego ale to jest chyba wejście które puszcza dźwiek do kompa.

Więc nie wiem co jest nie tak… możliwe że jest to spowodowane plytą glowną…;/

Chyba bed e musiał dokupić kartę dzwiekowa na PCI-E

Dodane 20.07.2009 (Pn) 11:02

A jak kupie kartę dźwiekową na PCI-E to będę miał dźwięk?