Najlepsze Sterowniki do RADEON 9550

Witam. Poszukuję najlepsze sterowniki do karty RADEON 9550 (256mb). Chodzi mi o takie w których gra będzie płynna i będzie lepsza jakość grafiki.

Proszę Was o linki do tych sterowników, Ja szukałem, ale za nic nie mogę znaleźć odpowiednich. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Najnowsze sterowniki nie zawsze są najlepsze.

Na Windows XP możesz sprawdzić:

ATI Catalyst (Win. XP 32-bit) 10.2

Ważne aby wcześniej prawidłowo odinstalować poprzednie oraz dokładnie przeczyścić komputer…

Zaraz sprawdzimy. Bo na aktualnych sterach, w grach mam lekkie ścinki. Gra nie zatrzymuje się całkiem, ale jest tak jakby spowolniona, jednym słowem są lagi przy których jest taki charakterystyczny głos. Takie “pierdzenie”. Wcześniej na karcie GeForce MX 4000 nie było takiego problemu. Zamontowałem tą dlatego, że Radeon jest 256, a ta GeForce 128.

Jaka to jest gra ?

Jaka nazwa płyty głównej, mikroukład, procesor, pamięć, zasilacz ?

Na większości gier mi się ścina. Płyta główna to nie wiem. Procek 2.9 Celetron D. Pamięć 160 gb. Zasilacz 300w.

Dodane 01.08.2012 (Śr) 18:47

A mikroukład gdzie się sprawdza?

Zainstaluj AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2

Z sekcji Komputer --> Podsumowanie spisz/podaj :

–> Nazwa płyty głównej

–> Mikroukład płyty głównej

–> Ekran (Karta wideo)

kliknij aby powiększyć :

grafar.th.jpg

Nie wykaże odpowiednich danych to zainstaluj AIDA64 Extreme Edition

Jeżeli nie wykaże nazwy płyty głównej to wrzuć screena z CPU-Z zakładka Mainboard.

Podaj dodatkowo procesor oraz pamięć z Komputer – Podsumowanie.

Po zainstalowaniu sterów wszystko działa jak należy ;p Jeszcze raz dzięki za pomoc. Można temat zamknąć.

Zainstalowałeś ponownie sterowniki do płyty głównej po wymianie poprzedniej karty graficznej tzw. Chipset oraz DirectX :?:

Usunąłeś poprzednie sterowniki od karty graficznej ?

W Menedżerze urządzeń nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania ?

Nie ma nic podobnego. Wszystko śmiga elegancko.