Najlepsze Stery do Geforce fx 5200

(system) #1

Komputer: Intel Celeron CPU 2.80GHZ 512 RAM Karta Graficzna Geforce Fx 5200 jakie są najlepsze sterowniki do mojego komputera? Czekam na odpowiedź

(Phobos64) #2

Wchodzisz na stronę nVidii i wybierasz typ i model karty oraz system operacyjny :expressionless:

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

(Goodprogram) #3

tam wywali najnowsze stery do karty

a do tej najlepsze są 56.73

(Phobos64) #4

Wywalił GeForce Release 175 WHQL (175.19), najnowsze to GeForce Driver Release 181 WHQL (181.22). Choć teoretycznie najlepsze są 66.93, niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego.

(system) #5

najlepszy sterownik to 56.73 czy 66.93? Bo ja niemam pojęcia

(Phobos64) #6

Spróbuj te pierwsze, jak ci nie pójdą to dopiero te które poleciłem :wink:

(system) #7

ale która z tych kart jest najbardziej wydajna i którą warto pobrać

(Phobos64) #8

Nie kart tylko sterowników. Nie wiem, musisz sam sprawdzić. Ja robiłem kiedyś podobnie z GF6200, część z polecanych sterowników w ogóle nie raczyła ruszyć, jeden wystartował, ale żebym zobaczył jakąś sporo większą wydajność to nie powiem :smiley:

Teoretycznie starsze sterowniki posiadają lepszą optymalizację i mniejsze wymagania, oraz brak zbędnych bajerów. W praktyce okazuje się, że jeśli już jest jakiś przyrost wydajności to niewielki, mogą natomiast wyskoczyć problemy podczas uruchamiania gier.

(system) #9

lepsze jest international czy normalny sterownik

-- Dodane 12.02.2009 (Cz) 21:22 --

Jaki jest najlepszy Directx do mojego sterownika 66.93?

(Spwmarluk) #10

To tylko chodzi o język, ja ściągam eng bo mniej zajmują, a obsługa karty po angielsku mi nie przeszkadza.

DirectX to pewnie 9.0c , przecież ta karta wyżej i tak nie obsługuje.

(JNJN) #11

Ładnie te karty pracują na sterze 84.21 do XP - jak zawsze obowiązuje metoda prób i błędów w doborze sterownika.