Najlepsze Stery do Geforce fx 5200

Komputer: Intel Celeron CPU 2.80GHZ 512 RAM Karta Graficzna Geforce Fx 5200 jakie są najlepsze sterowniki do mojego komputera? Czekam na odpowiedź

Wchodzisz na stronę nVidii i wybierasz typ i model karty oraz system operacyjny :expressionless:

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

tam wywali najnowsze stery do karty

a do tej najlepsze są 56.73

Wywalił GeForce Release 175 WHQL (175.19), najnowsze to GeForce Driver Release 181 WHQL (181.22). Choć teoretycznie najlepsze są 66.93, niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego.

najlepszy sterownik to 56.73 czy 66.93? Bo ja niemam pojęcia

Spróbuj te pierwsze, jak ci nie pójdą to dopiero te które poleciłem :wink:

ale która z tych kart jest najbardziej wydajna i którą warto pobrać

Nie kart tylko sterowników. Nie wiem, musisz sam sprawdzić. Ja robiłem kiedyś podobnie z GF6200, część z polecanych sterowników w ogóle nie raczyła ruszyć, jeden wystartował, ale żebym zobaczył jakąś sporo większą wydajność to nie powiem :smiley:

Teoretycznie starsze sterowniki posiadają lepszą optymalizację i mniejsze wymagania, oraz brak zbędnych bajerów. W praktyce okazuje się, że jeśli już jest jakiś przyrost wydajności to niewielki, mogą natomiast wyskoczyć problemy podczas uruchamiania gier.

lepsze jest international czy normalny sterownik

Dodane 12.02.2009 (Cz) 21:22

Jaki jest najlepszy Directx do mojego sterownika 66.93?

To tylko chodzi o język, ja ściągam eng bo mniej zajmują, a obsługa karty po angielsku mi nie przeszkadza.

DirectX to pewnie 9.0c , przecież ta karta wyżej i tak nie obsługuje.

Ładnie te karty pracują na sterze 84.21 do XP - jak zawsze obowiązuje metoda prób i błędów w doborze sterownika.