Najlepsze strategie

Wasze opinie na temat popularnych gier strategiczych. Europa Uniwersalis II, AoE 2/3 i inne. Jeśli czegoś brakuje w opcjach ankiety, a pewnie tak, to prosby kierowac do moderatora.

WarCraft 3(chociażto nie strategia, StarCraft też nie :slight_smile: ), Civilization 4 8) Świetne gry, a nie ma ich w ankiecie. Więc albo dodaj obydwie albo skasuj SC i dodaj Civ4

Wydaje mi się, że sam możesz zmieniać opcje ankiety…

zaszokowałalo mi to ze na tej ankiecie nie ma The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth i WarCraft3 :o :frowning: :frowning: nie ladnie o takich grach zapominać :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

W żadną z ankiety 8) Grałem o Ogame ale już nie gram :slight_smile: Czasami Rise of Nations ;]

armie exigo , lord of the rings the battle of middle earth 2 , rome total war + dodatek , black&white 2 , warhammer 40k DOW i WA … gdzie są te wielkie tytuły ?? :?

StarCraft na wieki :smiley: Tyle co amm do powiedzenia :smiley:

Nie moge zmienić opcji ankiety, wiedziałem że jakies tytuły gier przeocze. Ale starcraft to chyba strategia…

oGAME ? BUAHAHHA No nie napisać jakieś podrzędne ogame przy starcrafcie czy AoE hahah

a gdzie stronhold 2 :mrgreen: ja gram na ogame.org :stuck_out_tongue:

W ogame grałem jakieś 5 razy dłużej niż w to całe AoE3

Ze strategii to lubię Civ2 (jeszcze na starym komputerze) i AoE III :slight_smile:

Jednymi z lepszych strategi historycznych są gry Paradoxu: Europa Uniwersalis II, Mroczne Wieki, Hert of Iron II, Kozacy. Sam od pewnego czasu gram z kolegami w AoE2 przez sieć i jest to dość ciekawe spędzanie wolnego czasu wieczorem, zamiast siedzenia przed TV lub na komunikatorach.

ford_focus : ale ja nie mówie o AoE 3 tylko o AoE, albo starcraft zobaczcie ile ludzi TERAZ gra w SC :stuck_out_tongue: Już samo pojawienie sie ogame wśród staregii to dla mnie bujda

Od kiedy Warcraft to nie strategia :o

WarCraft to RTS :stuck_out_tongue: Chociaż też prawda RTS oznacza Real Time Strategy, ale ja uważam to jako oddzielny rodzaj gierek

igorenek Real Time Strategy czyli strategia czasu rzeczywistego … czego warcraft miałby się nie zaliczać do strategii ?? :?

Już powiedziałem takie moje zdanie. Takie Civ4 i Warcraft 3 to dla mnie zupełnie inne gatunki gier :stuck_out_tongue:

Gdzie się podziała seria Heroes of Might and Magic? No gdzie? Przecież to jedne z najlepszych strategii turowych.

Warcraft to strategia czasu rzeczywistego,czyli rts ale strategia.

Warcraft